Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №243 від 22.10.2021 р. Про надання дозволів на укладання договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки

22 Жовтень 2021

Рішення №243 від 22.10.2021 р. Про надання дозволів на укладання договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 жовтня 2021 р.

№243

Про надання дозволів на укладання договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки

Керуючись статтями 56, 71 Цивільного  кодексу України,  статтями 176, 177  Сімейного кодексу України, підпунктом 4 пункту “б” частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 17,18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи  соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної  із захистом прав дитини», розглянувши подання служби у справах дітей від 18.10.2021 № 349, заяви  громадян Старунського Валентина Леонідовича, Старунської Ліни Миколаївни та неповнолітнього Старунського Дмитра Валентиновича, —— року народження, жителів ——–, з метою захисту прав та інтересів дітей виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Надати дозвіл гр. Старунському Валентину Леонідовичу на укладання договорів дарування по ½ частці житлового будинку та земельної ділянки площею 0,2500 га (кадастровий номер ——-), які розташовані за адресою: с. Гальчин Андрушівської міської територіальної громади  Житомирської  області, вул. ——–, своїм дітям: неповнолітньому Старунському Дмитру Валентиновичу, ——- року народження, малолітньому Старунському Богдану Валентиновичу, ——- року народження.
  2. Надати дозвіл неповнолітньому Старунському Дмитру Валентиновичу, —– року народження, на укладання та підписання договору дарування (прийняти в дар) ½ частки житлового будинку та ½ частки земельної ділянки площею 0,2500 га (кадастровий номер ——-), які розташовані за адресою: —— Андрушівської міської територіальної громади  Житомирської  області, вул. ——-.
  3. Надати дозвіл гр. Старунській Ліні Миколаївні діяти від імені своєї малолітньої дитини Старунського Богдана Валентиновича, —— року народження, при укладанні та підписанні договору дарування (прийняти в дар) ½ частки житлового будинку та ½ частки земельної ділянки площею 0,2500 га (кадастровий номер ——), які розташовані за адресою: с. —–Андрушівської міської територіальної громади  Житомирської  області, вул. —–.
  4. Андрушівська міська рада як орган опіки та піклування покладає відповідальність на батьків та нотаріуса за належне виконання умов цього рішення та захист прав та законних інтересів дітей.
  5. Матеріали  справи  зберігати  в  службі  у справах дітей Андрушівської міської ради.
  6. Скасувати рішення виконавчого комітету від 08.10.2021 р. № 230 «Про надання дозволів на укладання договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки».
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА