Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №238 від 18.11.2022 р. Про надання дозволу на приватизацію квартири

18 Листопад 2022

Рішення №238 від 18.11.2022 р. Про надання дозволу на приватизацію квартири

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 листопада 2022 р.

№238

Про надання дозволу на приватизацію квартири

Відповідно до статей 30, 40, 52, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.  345 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду»,  Положення про порядок передачі квартир(будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян затвердженого наказом Міністерства з питань житлового комунального господарства України від 16.12.2009 № 396, розглянувши заяву Перетятко Ольги Олегівни  про надання дозволу на приватизацію квартири, яка знаходиться за адресою: вул. —-, –, кв. –, м. Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл.,  в якому вона зареєстрована та постійно проживає, а також те, що мешканці вказаної кватири, згідно із Законами України «Про приватизацію державного житлового фонду» не мають пільгу на безоплатну передачу у власність квартири, та після розрахунків та розгляду матеріалів із зазначеного питання, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Прохання наймача Пертетятко Ольги Олегвівни  щодо приватизації квартири, в якій вона мешкає, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, м. Андрушівка, вул. —, –, кв.–, загальною площею 49,6 кв.м.,  задовольнити і передати вказану квартиру в приватну  спільну часткову власність  у  рівних частинах, а саме:
    • Перетятко Ользі Олегівні – ½;
    • Перетятко Євгенію Яковичу – ½.
  2. Розрахунок площі, що приватизується безоплатно, вартості надлишків загальної площі будинку затвердити, додається.
  3. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету у десятиденний  термін оформити свідоцтво про право власності на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника міського голов из питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

В.о.міського голови
секретар ради                                                                           Ольга ПРОКОПЕНКО


Повний текст доатків доступний в оригіналі документу за посиланням вище