Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №238 від 08.10.2021 р. Про видачу ордера на житлове приміщення в соціальному гуртожитку

08 Жовтень 2021

Рішення №238 від 08.10.2021 р. Про видачу ордера на житлове приміщення в соціальному гуртожитку

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 8 жовтня 2021 р.

№238

Про видачу ордера на житлове приміщення в соціальному гуртожитку

Керуючись Житловим кодексом Української РСР, ст.30 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради № 196 від 18.08.2021 року «Про взяття на соціальний квартирний облік», розглянувши заяву Сушкової Тамари Євгенівни,  згідно з протоколом засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 07.10.2021 року № 6, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Видати ордер  Сушковій Тамарі Євгенівні  ——- року народження, склад сім’ї 3 чол., на заселення в кімнату № —-, житловою площею 15,4 кв.м., соціальний гуртожиток  №2 по вул.——, —-, м.Андрушівка, Житомирська обл.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу влади Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА