Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №222 від 28.09.2023 р. Про присвоєння адреси об’єкта нерухомого майна

28 Вересень 2023

Рішення №222 від 28.09.2023 р. Про присвоєння адреси об’єкта нерухомого майна

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 28 вересня  2023 р.                                                                                      №  222

Про присвоєння адреси об’єкта нерухомого майна

Керуючись ст. 319, 329 ЦК України, п.11 ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690, розглянувши лист КП АМР «КОМСЕРВІС»  про присвоєння адреси гідротехнічній споруді, яка розташована за адресою: вул. Благовіщенська, м. Андрушівка, Бердичівський район, Житомирська область, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Присвоїти адресу гідротехнічній споруді:

Україна, Житомирська область, Бердичівський район, місто Андрушівка, Андрушівська міська територіальна громада, вулиця Благовіщенська, номер 1- Г.

2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити оприлюднення цього рішення про присвоєння адреси на офіційному веб-сайті, внесення інформації про присвоєння адреси об’єкта будівництва до реєстру адрес громади та (у тому числі копію рішення про присвоєння адреси) до Реєстру будівельної діяльності.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА