Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Рішення №220 від 17.09.2021 р. Про надання дозволу на кронування дерев

17 Вересень 2021

Рішення №220 від 17.09.2021 р. Про надання дозволу на кронування дерев

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 17 вересня 2021 року

№220

Про надання дозволу на кронування  дерев

Керуючись ст.33, ст.40, ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. №1045 «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», Положенням з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Андрушівської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови Андрушівської міської ради від 25 березня 2021 р. №49-ОД та розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Кубія Івана  щодо кронування  дерев вздовж гідроспоруд в с.Городківка, с.Камені, виконком Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Узгодити вирішення даного питання із старостами сіл Городківка та Камені, Жерделі, Бровки Другі та винести на чергове засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради.  
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови міської ради з питань діяльності органів виконавчої влади  Горкуна В.І.

В.о. міського голови Ольга ПРОКОПЕНКО