Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №22 від 16.12.2022 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Криветченко Т.А.

16 Грудень 2022

Рішення №22 від 16.12.2022 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Криветченко Т.А.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022р.

№21

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метоюпередачі у власність Криветченко Т.А.

Розглянувши заяву громадянки Криветченко Тетяни Андріївни, жительки м.Житомира, вул. ХХХХХХХ, ХХ кв.ХХ, іден.номер ХХХХХХХХХХ про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,25 га в с.Нехворощ вул. ХХХХ, ХХ, враховуючи договір купівлі-продажу від 01.07.1995 року,Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №48376235 від 02.11.2022року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст.ст.12, 118, 120, 121, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Криветченко Тетяні Андріївні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність загальною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Нехворощ, вул. ХХХХХ, ХХ.
  2. Дозволити громадянці Криветченко Тетяні Андріївні замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА