Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №215 від 28.09.2023 р. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, П.І.П. та П.І.П.

28 Вересень 2023

Рішення №215 від 28.09.2023 р. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, П.І.П. та П.І.П.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  28 вересня 2023 р.                                                                                    № 215

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, П.І.П. та П.І.П.

          Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», п. 3,6 Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 р. №268 «Про затвердження порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (зі змінами), розглянувши П.І.П., ХХХХХ  р.н., що проживає за адресою м. ХХХХХХХ, рішення комісії з питань захисту прав дитини при  виконавчому комітеті Андрушівської міської ради від 22.09.2023 р. протокол №13 про надання її дітям П.І.П., ХХХХХ  р.н. та П.І.П., ХХХХХ р.н. статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що діти зазнали психологічного насильства, вивчивши надані документи, довідку управління соціального захисту населення Бердичівської РДА Житомирської обл. від 11.11.2022 року №1801-5002315970 та №1801-5002316071 «Про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи», висновок оцінки потреб КУ «ЦНСП АМР» від 14.09.2023 р., виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

  1. Надати П.І.П., ХХХХХ  року народження (свідоцтво про народження серії ХХХ №ХХХХ, видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Краснолиманського міського управління юстиції у Донецькій області) та П.І.П., ХХХХХ року народження (свідоцтво про народження серії ХХХ № ХХХ видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Краснолиманського міського управління юстиції у Донецькій області), які проживають в м. ХХХХХ статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що діти зазнали психологічного насильства.
  • Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА