Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №215 від 17.09.2021 р. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

17 Вересень 2021

Рішення №215 від 17.09.2021 р. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 17 вересня 2021 р.

№215

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Відповідно до пп. 4 п.б статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пунктів 22, 24 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дітей», розглянувши подання служби у справах дітей Андрушівської міської ради про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування —————- року народження та ———— року народження в зв’язку з тим, що їх мати позбавлена батьківських прав (рішення Криворізького районного суду Дніпропетровської області від 04.12.2019 року, справа № 177/1116/19), батько дітей виключений з актового запису про народження дітей (рішення Андрушівського районного суду Житомирської області від 28.04.2021 року, справа № 272/1245/20), та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування малолітнім —— року народження та ——–року народження та влаштувати їх в сімейні форми виховання.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

В.о.міського голови Ольга ПРОКОПЕНКО