Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №21 від 26.02.2021 р. Про надання згоди на прийняття майна

26 Лютий 2021

Рішення №21 від 26.02.2021 р. Про надання згоди на прийняття майна

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

П’ята сесія Восьмого скликання

26.02.2021 №21

Про надання згоди на прийняття майна

Керуючись ст.ст.26,59,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі»,  розглянувши звернення голови Андрушівської державної адміністрації Людмили Ананченко, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття  державного майна, що знаходиться на балансі відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андрушівської райдержадміністрації у комунальну власність Андрушівської міської територіальної громади  в особі Андрушівської міської ради згідно додатку.
  2. Відділу адміністративних послуг міської ради (Кондратюк О.В.) провести приймання майна згідно з вимогами діючого законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.)та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА