Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №21 від 25.04.2024 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Левківському В.М.

25 Квітень 2024

Рішення №21 від 25.04.2024 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Левківському В.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок четверта сесія                                                                          Восьмого скликання

25.04.2024                                                                                                    №21

Про відмову в наданні дозволу на

розробку проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки з метою

передачі у власність Левківському В.М.

         Розглянувши заяву громадянина Левківського Вадима Миколайовича, жителя с.Зарубинці, пров.——, іден. номер —— про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га яка розташована на території Житомирської області Бердичівського району в адміністративно-територіальних межах Андрушівської міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 122, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про адміністративну процедуру», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Відмовити Левківському Вадиму Миколайовичу в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га за межами населеного пункту с.Зарубинці, в зв’язку з забороною надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою безоплатної передачі земель комунальної власності.

2. Повідомити Левківському Вадиму Миколайовичу, про його право, відповідно до ч.1 ст.78, ч.3 ст.79, ст.80 Закону України «Про адміністративну процедуру», на оскарження цього рішення в судовому порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА