Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Рішення №205 від 18.08.2021 р. Про встановлення режиму роботи кафе “foRest”

18 Серпень 2021

Рішення №205 від 18.08.2021 р. Про встановлення режиму роботи кафе “foRest”

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 серпня 2021 р.

№205

Про встановлення режиму роботи кафе “foRest”

Керуючись  пп. 8 п «а», пп.4 п «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву ФОП Лисунова О.В. “Про встановлення режиму роботи кафе “foRest” по вулиці  Київська, 17, в м.Андрушівка Бердичівського району Житомирської області”, від 13.08.2021 року № б\н, у орендованому приміщенні, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Встановити за погодженням з власником ФОП Лисунова О.В.  режим  роботи кафе “foRest” за адресою: вулиця  Київська, 17, в м.Андрушівка Бердичівського району Житомирської області (додаток 1).
  2. Рекомендувати заявнику при здійсненні торгівельної діяльності дотримуватися правил торгівлі та санітарних норм.
  3. ФОП Лисуновій О.В.  забезпечити утримання прилеглих територій  в радіусі 10 метрів до об’єкту торгівлі у належному стані.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Текст додатків доступний у повній версії документу по посиланню на початку сторінки.