Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №20 від 29.11.2022 р. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

29 Листопад 2022

Рішення №20 від 29.11.2022 р. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять шоста сесія

Восьмого скликання

29.11.2022

№20

Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.78 Господарського кодексу України, розглянувши клопотання комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» №06/181 від 03.11.2022 року, враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Збільшити статутний капітал комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» на суму 2 030 436 гривні (два мільйони тридцять тисяч чотириста тридцять шість гривень 00 копійок).
  2. Затвердити статутний капітал комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» у розмірі 5 260 126 гривні (п`ять мільйонів двісті шістдесят тисяч сто двадцять шість 00 копійок).
  3. Комунальному підприємству Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» внести зміни до Статуту підприємства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА