Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №20 від 26.05.2023 р. Про внесення змін до рішення виконкому Гальчинської сільської ради від 24 квітня 1994 року №23 «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок»

26 Травень 2023

Рішення №20 від 26.05.2023 р. Про внесення змін до рішення виконкому Гальчинської сільської ради від 24 квітня 1994 року №23 «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                    Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                       №20

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

з метою передачі у власність Рудюк Л.В.

          Розглянувши заяву громадянки Рудюк Лариси В’ячеславівни, жительки м.Андрушівка, вул.—————– про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0986 га в м.Андрушівка, вул.————, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ————–3 від 11.04.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Рудюк Ларисі В’ячеславівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Андрушівка, вул.—————, загальною площею 0,0986 га.

2. Передати Рудюк Ларисі В’ячеславівні у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0986 га, кадастровий номер —————-.

3. Громадянці Рудюк Ларисі В’ячеславівні провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА