Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №20 від 20.01.2023 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

20 Січень 2023

Рішення №20 від 20.01.2023 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія

Восьмого скликання

20.01.2023

№20

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

Розглянувши клопотання ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» м.Київ, вул.Дегтярівська, 53, код ЄДРПОУ 44281999 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (баштова споруда) орієнтовною площею 0,05га в межах населеного пункту с.Любимівка, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 75, 122, 123, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Надати ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікацій орієнтовною площею 0,05 га в межах населеного пункту с.Любимівка Андрушівської міської ради.
  2. ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА