Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №20 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Заєць О.О., Зайцю Ю.В.

16 Грудень 2022

Рішення №20 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Заєць О.О., Зайцю Ю.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022 р.

№20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою передачі у спільну сумісну власність Заєць О.О., Зайцю Ю.В.

Розглянувши заяву громадян Заєць Олени Олександрівни, іден. номер ХХХХХХХХХХ, Зайця Юрія Васильовича іден. номер ХХХХХХХХХХ, жителів м. Андрушівка вул. ХХХХХХХ, ХХ, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0604 га в м. Андрушівка вул. ХХХХХХХ, ХХ, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-1200518702022 від 04.07.2022року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 89, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Заєць Олені Олександрівні, Зайцю Юрію Васильовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Андрушівка вул. ХХХХХХХХХ, ХХ, загальною площею 0,0604 га.
  2. Передати Заєць Олені Олександрівні, Зайцю Юрію Васильовичу у спільну сумісну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0604га, кадастровий номер 1820310100:ХХ:ХХХ:ХХХХ.
  3. 3. Громадянам Заєць Олені Олександрівні, Зайцю Юрію Васильовичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА