Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №2 від 30.06.2023 р. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2023 рік.

30 Червень 2023

Рішення №2 від 30.06.2023 р. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2023 рік.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять третя сесія                                                              Восьмого скликання

30.06.2023                                                                                                  №2

Про внесення змін до фінансового плану

КНП «Андрушівська міська лікарня»

Андрушівської міської ради на 2023 рік

               Керуючись ст.ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст.78 Господарського  Кодексу  України,  наказом  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», Порядком складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Андрушівської міської ради (зі змінами), з метою приведення у відповідність показників фінансового плану, підвищення ефективності роботи КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2023 рік, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Внести зміни до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2023 рік, що додаються.                
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Дмитро Ткаченко) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Демченка.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки: