Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №2 від 27.07.2023 р. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №9 «Про Програму розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки»

27 Липень 2023

Рішення №2 від 27.07.2023 р. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №9 «Про Програму розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


УШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять четверта сесія                                                             Восьмого скликання

27.07.2023                                                                                                      №2

Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №9 «Про Програму розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської міської територіальної громади на 2022 2024 роки»

       Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», врахувавши лист директора КНП «Андрушівська міська лікарня», рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 21.07.2023 №149, рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Внести зміни до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №9 «Про Програму розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської міської територіальної громади на 2022 — 2024 роки», а саме:

у розділі VII Програми  «Виконання заходів Програми» внести зміни:

  п.5 стовпчик «Назва заходу» слова «Придбання препаратів супроводу, наркотичних засобів, виробів медичного призначення (кало – та сечоприймачів) для онкологічних хворих» замінити на слова «Придбання препаратів супроводу, наркотичних засобів, психотропних препаратів, виробів медичного призначення (кало – та сечоприймачів) для онкологічних хворих»; стовпчик «Очікуваний результат» слова «Покращення якості надання медичних послуг онкологічним хворим» замінити на слова «Покращення якості надання медичних послуг онкологічним хворим та хворим з розладами психіки».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Дмитро Ткаченко) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Демченка.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА