Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №196 від 18.08.2021 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

18 Серпень 2021

Рішення №196 від 18.08.2021 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 серпня 2021 р.

№196

Про взяття на соціальний квартирний облік

Відповідно до пп.2 п “а” статті 30, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ч.1 ст.10,  п.1 ч.1 ст.19  Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», розглянувши заяву гр. Сушкової Тамари Євгенівни, —-  року народження, про взяття її на  соціальний квартирний облік для проживання в соціальному гуртожитку, у якої відсутнє житло на праві власності та на праві користування, згідно протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 06.08.2021 року № 3, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Взяти на соціальний квартирний облік гр. Сушкову Тамару Євгенівну, —–  року народження, склад сім’ї 3 чол.
  2. Спеціалісту, відповідальному за ведення квартирного обліку Самборській А.О., внести відомості про гр. Сушкову Т.Є. до  книги обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання кімнати в соціальному гуртожитку.
  3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА