Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №192 від 15.09.2023 р. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, П.І.П.

15 Вересень 2023

Рішення №192 від 15.09.2023 р. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, П.І.П.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 вересня 2023 р.                                                                                        № 192

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, П.І.П.

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», п. 3,6 Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 р. №268 «Про затвердження порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (зі змінами), розглянувши заяву П.І.П., ХХХХ р.н., що проживає за адресою с. ХХХХ, вул. ХХХХХХ, рішення комісії з питань захисту прав дитини при  виконавчому комітеті Андрушівської міської ради від 24.08.2023 р. протокол №12 про надання її сину П.І.П., ХХХХ р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що дитина зазнала психологічного насильства, вивчивши надані документи, довідку управління соціального захисту населення Бердичівської РДА Житомирської обл. від 21.11.2022 року №1801-7001631677 «Про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи», висновок оцінки потреб КУ «ЦНСП АМР» від 17.08.2023 р., виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

  1. Надати П.І.П., ХХХХ року народження (свідоцтво про народження серії ХХХ №ХХХХ, видане відділом реєстрації актів цивільного стану Дніпровського районного управління юстиції у м. Херсоні), який проживає в с. ХХХХХ, вул. ХХХХХ, статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що П.І.П. зазнав психологічного насильства.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Секретар ради                                                                                     Ольга ПРОКОПЕНКО