Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №19 від 29.11.2022 р. Про внесення змін до Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.04.2021 №11 (зі змінами)

29 Листопад 2022

Рішення №19 від 29.11.2022 р. Про внесення змін до Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.04.2021 №11 (зі змінами)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять шоста сесія

Восьмого скликання

29.11.2022

№19

Про внесення змін до Переліку Першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.04.2021 №11(зі змінами)

Керуючись ст.ст.4, 6, 12, 13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п.14 Постанови КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна», п.31 ст.26, п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Андрушівської ДЮСШ від 14.11.2022 за №55, з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності Андрушівської міської територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Переліку першого типу об’єктів комунального майна Андрушівської міської територіальної громади для передачі майна в оренду через проведення аукціону, доповнивши його:

    – «орендодавець – Андрушівська дитячо-юнацька спортивна школа Андрушівської міської ради, частина нежитлової будівлі (кабінет) Андрушівської ДЮСШ Андрушівської міської ради, площею 9,8 м2, що знаходиться за адресою: м.Андрушівка, вул.Ярослава Мудрого, 2, Бердичівського району Житомирської області з призначенням: «всі види цільового використання майна, які не заборонені чинним законодавством та не створюють шкідливих умов праці іншим користувачам»;

    – «орендодавець – Андрушівська дитячо-юнацька спортивна школа Андрушівської міської ради, частина нежитлової будівлі (кабінет) Андрушівської ДЮСШ Андрушівської міської ради, площею 9,6 м2, що знаходиться за адресою: м.Андрушівка, вул.Ярослава Мудрого, 2, Бердичівського району Житомирської області з призначенням: «всі види цільового використання майна, які не заборонені чинним законодавством та не створюють шкідливих умов праці іншим користувачам».
  2. Надати дозвіл Андрушівській дитячо-юнацькій спортивній школі Андрушівської міської ради (Берладину І.М.) на укладення договорів оренди приміщень вказаних у пункті 1 даного рішення.
  3. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури Андрушівської міської ради оприлюднити Переліки першого та другого типів об’єктів комунального майна (зі змінами) згідно з діючим законодавством України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригінальному файлі за посиланням вище