Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №19 від 26.01.2024 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленна) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Осьмуку В.В.

26 Січень 2024

Рішення №19 від 26.01.2024 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленна) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Осьмуку В.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                                                                              Восьмого скликання

26.01.2024                                                                                                                                  №19

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

з метою передачі у власність Осьмуку В.В

          Розглянувши заяву громадянки Осьмук Ірини Олегівни, (довіреність №174 від 27.01.2023 року), що діє в інтересах громадянина Осьмука Валерія Володимировича, жителя м.Андрушівка, вул.—, іден.номер — про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,10 га в м.Андрушівка, вул.— враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-6—- від 09.01.2024 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Осьмуку Валерію Володимировичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Андрушівка, вул.—-, загальною площею 0,10 га.

2. Передати Осьмуку Валерію Володимировичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,10 га, кадастровий номер —.

3. Громадянину Осьмуку Валерію Володимировичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА