Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №19 від 24.03.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради»

24 Березень 2023

Рішення №19 від 24.03.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                           Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                                  №19

Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо інвентаризації

земельної ділянки КУ «Центр надання соціальних

послуг Андрушівської міської ради»

          Розглянувши клопотання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради», м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 5, код ЄДРПОУ 44021124 про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки загальною площею 0,75 га в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 5, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №41150431 від 19.03.2021 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791, 83 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів соціальної допомоги загальною площею 0,75 га в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 5.

2. Дозволити КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА