Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №19 від 20.01.2023 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Саку І.П.

20 Січень 2023

Рішення №19 від 20.01.2023 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Саку І.П.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія

Восьмого скликання

20.01.2023

№19

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Саку І.П.

Розглянувши заяву громадянина Сака Ігоря Петровича жителя с.Ярешки, ————- про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 1,0 га в межах населеного пункту с.Ярешки, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 34, 122, 123, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Надати громадянину Саку Ігорю Петровичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 1,0 га в межах населеного пункту с.Ярешки Андрушівської міської ради.
  2. Дозволити громадянину Саку Ігорю Петровичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА