Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №182 від 14.07.2021 р. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

14 Липень 2021

Рішення №182 від 14.07.2021 р. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 14 липня 2021 року

№182

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Керуючись ст.33, ст.40, ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р.  № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, Положенням з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Андрушівської міської ради затвердженого розпорядженням міського голови Андрушівської міської ради від 25 березня 2021 р. № 49-ОД та розглянувши акти обстеження зелених насаджень, виконком Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

 1. Надати дозвіл на видалення зелених насаджень у загальній кількості 61 (шістдесят один) дерево, а саме:
  1. Відповідно до Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №8 від 07 травня 2021 року провести видалення дерев в кількості 4(чотири) одиниці, а саме: 4-туї в м. Андрушівка, площа Т.Г.Шевченка у зв’язку з їх незадовільним станом (аварійні та фаутні).
  2. Відповідно до Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №9 від 17 травня 2021 року провести видалення дерев в кількості 5(п’ять) одиниць, а саме: 5-тополь в с. Ярешки, вул. Соборна у зв’язку з їх незадовільним станом (аварійні та фаутні).
  3. Відповідно до Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №10 від 17 травня 2021 року провести видалення дерев в кількості 8(вісім) одиниць, а саме: 1-липа,4-тополі та 3-ясени в с. Бровки Перші, вул. Івана Франка, у зв’язку з їх незадовільним станом (аварійні та фаутні).
  4. Відповідно до Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №11 від 17 травня 2021 року провести видалення дерев в кількості 37(тридцять сім) одиниць, а саме: 3-верба звичайна,18-лип, 7-кленів, 5-акацій, 3-береза, 1-груша в с. Лісівка, вул. 1Травня у зв’язку з їх незадовільним станом (аварійні та фаутні).
  5. Відповідно до Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню №12 від 17 травня 2021 року провести видалення дерев в кількості 7 (одиниць), а саме: 7-туй в м. Андрушівка, вул. Київська у зв’язку з їх незадовільним станом (аварійні та фаутні).
 2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету підготовити ордера на видалення зелених насаджень.
 3. Видалені дерева використати, як дрова,  для  потреб  бюджетних установ Андрушівської міської територіальної громади.
 4. Організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень покласти на КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ та старост сіл громади.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови міської ради з питань діяльності органів виконавчої влади  Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА