Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №18 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Очередько М.С., Літязі Л.Л.

16 Грудень 2022

Рішення №18 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Очередько М.С., Літязі Л.Л.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022 р.

№18

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою передачі у спільну сумісну власність Очередько М.С., Літязі Л.Л.

Розглянувши заяву громадян Очередько Майї Степанівни жительки м. Андрушівка пров. ХХХХХ, ХХ, іден. номер ХХХХХХХХХХ, Літяги Лесі Леонідівни жительки м. Житомир пров. ХХХХХХХ, ХХ, іден. номер ХХХХХХХХХХ про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,06 га в м. Андрушівка пров. ХХХХХ, ХХ, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-7300375542022 від 06.12.2022року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 89, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Очередько Майї Степанівні, Літязі Лесі Леонідівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Андрушівка пров. ХХХХХ, ХХ, загальною площею 0,06 га.
  2. Передати Очередько Майї Степанівні, Літязі Лесі Леонідівні у спільну сумісну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,06га, кадастровий номер 1820310100:ХХ:ХХХ:ХХХХ.
  3. Громадянам Очередько Майї Степанівні, Літязі Лесі Леонідівні провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА