Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №177 від 11.08.2023 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

11 Серпень 2023

Рішення №177 від 11.08.2023 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  11 серпня  2023 р.                                                                                     №  177

Про взяття на соціальний

квартирний облік

Відповідно до пп.2 п “а” статті 30, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ч.1 ст.10,  п.1 ч.1 ст.19  Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», розглянувши заяви громадянки Чаплигіної  Л.О. про взяття  на  соціальний квартирний облік, у якої відсутнє житло на праві власності та на праві користування, враховуючи рішення громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради (протокол від 09.08.2023 року № 32), виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Взяти на соціальний квартирний облік:

– Чаплигіну Людмилу Олексіївну, склад сім’ї 5 осіб.

2. Спеціалісту, відповідальному за ведення квартирного обліку Самборській А.О., внести відомості про громадян до  книги обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання кімнати в соціальному гуртожитку та не пізніше семи робочих днів від дня прийняття рішення про взяття на соціальний квартирний облік направити письмове повідомлення із зазначенням дати взяття на облік.

3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА