Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №172 від 17.06.2021 р. Про погодження проведення масового заходу

17 Червень 2021

Рішення №172 від 17.06.2021 р. Про погодження проведення масового заходу

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 17 червня 2021 р.

№172

Про погодження проведення масового заходу

Керуючись статтею 39 Конституції України, статтею 315 Цивільного кодексу України, статтею 11 Конвенції про захист прав людини, статтею 21 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, підпунктом 3 пункту “б” частини першої статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 21 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”, Рішенням Конституційного Суду України від 19 квітня 2001 року N 4-рп, підпунктом 6 пункту 3 ПКМ України “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” від 9 грудня 2020 р. № 1236,  розглянувши повідомлення пастора християнської церкви “Спасіння” Когута Сергія, щодо надання дозволу на проведення благодійного заходу до свята Трійці на площі м. Андрушівка 20.06.2021 року та додані матеріали, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Погодити релігійній організації – християнській церкві “Спасіння” проведення благодійного заходу до свята Трійці на площі м.Андрушівка 20.06.2021 року за умови дотримання учасниками відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
  2. Організатору проведення благодійного заходу до свята Трійці на площі м.Андрушівка забезпечити дотримання учасниками громадського порядку, правил благоустрою міста Андрушівка, дотриманням тиші у громадських місцях.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА