Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №170 від 11.08.2023 р. Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири

11 Серпень 2023

Рішення №170 від 11.08.2023 р. Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 серпня 2023 р.                                                                                           № 170

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири

Відповідно до пп. 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання ст. 56 Цивільного  кодексу України,  ст. 177 Сімейного кодексу України, ст. ст. 17,18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12  Закону України “Про основи  соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», п. п. 66, 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», розглянувши подання служби у справах дітей та заяви громадян Давидюк Віталії Віталіївни, жительки                                       м. ХХХХХХ, вул. ХХХХХХ, та Давидюк Олени Олегівни, жительки        м.ХХХХХХХ, вул. ХХХХХХХ, з метою захисту прав та інтересів дитини, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

  1. : м. ХХХХХХ Житомирської області, вул. ХХХХХХ, своїй малолітній онуці Давидюк Аріні Романівні, ХХХХХХ року народження.
  • Виконавчий комітет Андрушівської міської ради як орган опіки та піклування покладає відповідальність на батьків та нотаріуса за належне виконання умов цього рішення та захист прав та законних інтересів дитини.
  • Матеріали  справи  зберігати  в  службі  у справах дітей Андрушівської міської ради.
  • Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                                Галина БІЛЕЦЬКА