Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №16 від 29.02.2024 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки КП АМР»КОМСЕРВІС».

29 Лютий 2024

Рішення №16 від 29.02.2024 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки КП АМР»КОМСЕРВІС».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок друга сесія                                                                         Восьмого скликання

29.02.2024                                                                                                   №16

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Комунальному підприємству Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

         Розглянувши клопотання Комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС», м.Андрушівка, пл.Т.Г.Шевченка, 7, код ЄДРПОУ 33967566 про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки загальною площею 0,45 га в м.Андрушівка, вул.Садова, 9, на якій розташований соціальний гуртожиток, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №47475384 від 26.07.2022 року, рішення виконкому Андрушівської міської ради від 23 травня 2006 року №122, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

         1. Надати Комунальному підприємству Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання загальною площею 0,45 га в м.Андрушівка, вул.Садова, 9.

         2. Дозволити Комунальному підприємству Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА