Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №152 від 17.06.2021 р. Про оздоровлення та відпочинок дітей Андрушівської міської територіальної громади у 2021 році

17 Червень 2021

Рішення №152 від 17.06.2021 р. Про оздоровлення та відпочинок дітей Андрушівської міської територіальної громади у 2021 році

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 17 червня 2021 р.

№152

Про оздоровлення та відпочинок дітей Андрушівської міської територіальної громади  у 2021 році

Керуючись ст.40, п.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», враховуючи рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 року № 29 «Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2022 роки», заслухавши інформацію  начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Андрушівської міської територіальної громади, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Інформацію начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету Балюк А.М.  про оздоровлення та відпочинок дітей Андрушівської міської територіальної громади у 2021 році взяти до відома.
  2. Просити Андрушівську міську раду додатково виділити кошти на придбання 42 путівок на оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки в комунальне підприємство “Дитячий оздоровчий заклад «Чайка».
  3. Відділу соціального захисту та охорони здоров’я (Балюк А.М.) продовжувати оздоровчу кампанію щодо дітей, що потребують особливої уваги та підтримки та проживають на території Андрушівської територіальної громади.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА