Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №15 від 29.02.2024 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки релігійній громаді вмч. Димитрія Солунського Житомирсько-Овруцької єпархії УПЦ ПЦУ.

29 Лютий 2024

Рішення №15 від 29.02.2024 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки релігійній громаді вмч. Димитрія Солунського Житомирсько-Овруцької єпархії УПЦ ПЦУ.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок друга сесія                                                                         Восьмого скликання

29.02.2024                                                                                                   №15

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки релігійній громаді вмч. Димитрія Солунського Житомирсько-Овруцької єпархії УПЦ ПЦУ

         Розглянувши клопотання парафії Святого Димитрія Солунського УПЦ ПЦУ м.Андрушівка, вул.Івана Огієнка, 11-А, код ЄДРПОУ 25924834 про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель релігійних організацій в м.Андрушівка, вул.Івана Огієнка, 11-А, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав №49521641 від 06.03.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35, 57 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати релігійній громаді вмч. Димитрія Солунського Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель релігійних організацій загальною площею 0,0350 га в м.Андрушівка, вул.Івана Огієнка.

2. Дозволити релігійній громаді вмч. Димитрія Солунського Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної церкви (Православної церкви України) замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА