Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №15 від 28.10.2022 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Свято-Миколаївській парафії Української православної церкви (ПЦУ)

28 Жовтень 2022

Рішення №15 від 28.10.2022 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Свято-Миколаївській парафії Української православної церкви (ПЦУ)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія

Восьмого скликання

29.07.2022

№15

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки Свято-Миколаївській парафії Української православної церкви (ПЦУ)

Розглянувши клопотання Свято-Миколаївської парафії Української православної церкви (ПЦУ) с.Лісівка, вул.Першого Травня, 89, код ЄДРПОУ 26556686 про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки на якій розташовано будівлю церкви, враховуючи рішення виконкому Зарубинецької сільської ради №45 від 18.05.1999 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791,83 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 35,57 Закону України «Про землеустрій, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Свято-Миколаївській парафії Української православної церкви (ПЦУ) дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель релігійних організацій загальною площею 0,40га в с.Лісівка, вул.Першого Травня, 89.
  2. Дозволити Свято-Миколаївській парафії Української православної церкви (ПЦУ) замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА