Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №15 від 26.02.2021 р. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сілецькій В.І.

26 Липень 2022

Рішення №15 від 26.02.2021 р. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сілецькій В.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія

Восьмого скликання

29.07.2022

№15

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Сілецькій В.І.

Розглянувши повторно заяву громадянки Сілецької Віри Іванівни жительки с.Антопіль, вул.——-, іден. номер ———-, про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,05 га за межами с.Антопіль, враховуючи Рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 14.07.2022 року справа №240/41477/21, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, пп.5 п.27 ст.122 Перехідних Положень Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Сілецькій Вірі Іванівні в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,05 га за межами с.Антопіль в зв’язку з забороною надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою безоплатної передачі земель у приватну власність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА