Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №15 від 24.03.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Харченку С.М., Харченко Л.І., Харченку О.С., Пастовенській Ю.С.

24 Березень 2023

Рішення №15 від 24.03.2023 р. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Харченку С.М., Харченко Л.І., Харченку О.С., Пастовенській Ю.С.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                              Восьмого скликання

24.03.2023                                                                                                                                  №15

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Харченку С.М., Харченко Л.І., Харченку О.С., Пастовенській Ю.С.

          Розглянувши заяву громадян Харченка Сергія Миколайовича, іден.номер ——-, Харченко Любові Іванівни, іден.номер ——-, Харченка Олександра Сергійовича, іден.номер —– Пастовенської Юлії Сергіївни, іден.номер —– жителів с.Бровки Перші, вул.——, про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,25 га в с.Бровки Перші, вул.—–, враховуючи свідоцтво про право власності на житло від 15 грудня 2005 року, Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно №10432161 від 18.04.2006 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 89, 118, 121, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, ст.ст.19, 55 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Надати громадянам Харченку Сергію Миколайовичу, Харченко Любові Іванівні, Харченку Олександру Сергійовичу, Пастовенській Юлії Сергіївні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,25 га в с.Бровки Перші, вул.——.

2. Дозволити громадянам Харченку Сергію Миколайовичу, Харченко Любові Іванівні, Харченку Олександру Сергійовичу, Пастовенській Юлії Сергіївні замовити та виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Рішення першої сесії Бровківської сільської ради двадцять другого скликання від 15.07.1994 року «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок» в частині передачі у приватну власність Харченку Сергію Миколайовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка) загальною площею 0,25га вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА