Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №15 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Косюку В.В.

16 Грудень 2022

Рішення №15 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Косюку В.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022 р.

№15

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою передачі у власність Косюку В.В.

Розглянувши заяву громадянина Косюка Віктора Васильовича жителя м. Андрушівка, пров. ХХХХХХХХ, Х, іден. номер ХХХХХХХХХХ про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,06 га в м. Андрушівка пров. ХХХХХХХХ, Х, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-1200665112022 від 13.10.2022року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Косюку Віктору Васильовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Андрушівка пров. ХХХХХХХХ, Х, загальною площею 0,06 га.
  2. Передати Косюку Віктору Васильовичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,06га, кадастровий номер 1820310100:ХХ:ХХХ:ХХХХ.
  3. Громадянину Косюку Віктору Васильовичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА