Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №14 від 29.11.2022 р. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік

29 Листопад 2022

Рішення №14 від 29.11.2022 р. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять шоста сесія

Восьмого скликання

29.11.2022

№14

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік

Відповідно до статей 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою забезпечення прозорості у сфері господарської діяльності в частині планування, підготовки проєктів регуляторних актів, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Андрушівської міської ради на 2023 рік (додається).
  2. Оприлюднити План  діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Андрушівської міської ради на 2023 рік в порядку, визначеному чиним законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Ткаченко Д.В.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригінальному файлі за посиланням вище