Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №14 від 28.10.2022 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПрАТ «ВФ Україна»

28 Жовтень 2022

Рішення №14 від 28.10.2022 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПрАТ «ВФ Україна»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять п’ята сесія

Восьмого скликання

28.10.2022

№14

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ПрАТ «ВФ Україна»

Розглянувши клопотання технічного центру ПрАТ «ВФ Україна» м.Житомир, площа Перемоги, 10, код ЄДРПОУ 14333937 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (баштова споруда) орієнтовною площею 0,01га за межами населеного пункту с.Мостове, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 75, 122, 123, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати ПрАТ «ВФ Україна» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів та споруд телекомунікаційорієнтовною площею 0,01 га за межами населеного пункту с.Мостове Андрушівської міської ради.
  2. ПрАТ «ВФ Україна» замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА