Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №14 від 26.05.2023 р. Про внесення змін до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 18.11.2020 №5 «Про затвердження структури апарату ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради» (зі змінами)

26 Травень 2023

Рішення №14 від 26.05.2023 р. Про внесення змін до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 18.11.2020 №5 «Про затвердження структури апарату ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради» (зі змінами)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА                                              ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                            Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                               №14

Про внесення змін до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання  від 18.11.2020 №5 «Про затвердження структури апарату ради та  її виконавчого комітету,  інших виконавчих органів ради» (зі змінами)

          Відповідно до пункту 5 частини першої статті 26, пункту 6 частини четвертої статті 42, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів,  міська  рада

ВИРІШУЄ:

          1.Внести зміни до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 18.11.2020 №5 «Про затвердження структури апарату ради та  її виконавчого комітету,  інших виконавчих органів ради» (зі змінами), затвердивши з 01.06.2023 року структуру апарату ради та її виконавчого комітету,  інших виконавчих органів ради в новій редакції (додається).

          2. Андрушівському міському  голові Галині Білецькій  внести зміни до  штатного розпису апарату Андрушівської міської  ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Андрушівського міського голову Галину Білецьку.

Міський  голова                                                                  Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригіналі документу за посиланням на початку сторінки