Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №12 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Богатиренку М.Г.

16 Грудень 2022

Рішення №12 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Богатиренку М.Г.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022 р.

№12

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою передачі у власність Богатиренку М.Г.

Розглянувши заяву громадянина Богатиренка Миколи Григоровича жителя м. Андрушівка, вул. ХХХХХХХ, Х, іден. номер ХХХХХХХХХХ про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0813 га в м. Андрушівка вул. ХХХХХХХХ, Х, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-4800372122022 від 21.02.2022 року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 118, 121, 126,пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Богатиренку Миколі Григоровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Андрушівка вул. ХХХХХХХХ, Х, загальною площею 0,0813 га.
  2. Передати Богатиренку Миколі Григоровичу у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0813 га, кадастровий номер 1820310100:ХХ:ХХХ:ХХХХ. На частину земельної ділянки загальною площею 0,0090 га встановлено обмеження-охоронна зона навколо (уздовж) об’єкта енергетичної системи.
  3. Громадянину Богатиренку Миколі Григоровичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА