Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №117 від 26.04.2021 р. Про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд та створення комісії для складання акта зовнішнього огляду (акта демонтажу) тимчасових споруд

26 Квітень 2021

Рішення №117 від 26.04.2021 р. Про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд та створення комісії для складання акта зовнішнього огляду (акта демонтажу) тимчасових споруд

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2021 р.

№117

Про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд та створення комісії для складання акта зовнішнього огляду (акта демонтажу) тимчасових споруд

Відповідно до Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, підпункту 7 пункту “а” частини першої статті 30, статей 59, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про благоустрій населених пунктів”, з урахуванням наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, Правил благоустрою міста Андрушівка, затверджених рішенням Андрушівської міської ради VI скликання на 22 сесії від 14.11.2012 р., беручи до уваги доповідні записки інспектора з благоустрою комунального підприємства Андрушівської міської ради АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ Пашинської Т.В. від 21.04.2021 № 134 та від 26.04.2021 № 136, з метою впорядкування території м. Андрушівка, демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Інформацію інспектора з благоустрою комунального підприємства Андрушівської міської ради АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ Пашинської Т.В. взяти до відома.
  2. Комунальному підприємству Андрушівської міської ради АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ (Аврамець-Рудик К.В.) здійснити демонтаж шести тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за адресою: вул. Зазулінського, 18 (права сторона в’їзду до автостанції із вул. Зазулінського) відповідно до пункту 6.9.2. Правил благоустрою міста Андрушівка.
  3. Створити комісію для складання акта зовнішнього огляду (акта демонтажу) тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, та затвердити її склад, додається.
  4. Затвердити форму акта зовнішнього огляду (акта демонтажу) тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, додається.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригінальному файлі рішення, доступному по посиланню вище.