Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №110 від 19.05.2023 р. Про виконання закладами освіти заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)

19 Травень 2023

Рішення №110 від 19.05.2023 р. Про виконання закладами освіти заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 травня  2023 р.                                                                                     № 110

Про  виконання закладами освіти  заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню ) 

Відповідно до підпунктів 1, 2 пункту «а» статті 27, статті 40, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»,  наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1646 «Про деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти»,  плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) в закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.02.2020 № 293, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету  Світлани РУДЮК «Про  виконання закладами освіти заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)», виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту Андрушівської міської ради Світлани РУДЮК   про  виконання закладами освіти заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)  в закладах освіти взяти до відома.

2. Керівникам закладів освіти Андрушівської міської  ради:

1) Створити умови для забезпечення співпраці закладів освіти з фахівцями соціальної служби, служби у справах дітей та правоохоронними органами щодо профілактики булінгу (цькуванню) та інших негативних явищ в учнівському середовищі.

2) Сприяти максимальному охопленню позашкільною освітою та заходами позакласної роботи дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

3) Провести моніторинг ефективності виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти, виявлення проблем у сфері запобігання та протидії булінгу (цькуванню), вжиття заходів  для їх вирішення.

4) Посилити інформаційно-просвітницьку роботу класних керівників зі здобувачами освіти та їх батьками, зокрема сім’ями, які потрапили у складні життєві обставини, щодо норм чинного законодавства пов’язаного із захистом прав та законних інтересів неповнолітніх, безпечного використання мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів   Сергія ДЕМЧЕНКА 

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки: