Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №10 від 30.09.2022 р. Про надання згоди на прийняття об’єкта незавершеного будівництва «Будівництво напірного колектора господарсько-побутової каналізації м.Андрушівка»

30 Вересень 2022

Рішення №10 від 30.09.2022 р. Про надання згоди на прийняття об’єкта незавершеного будівництва «Будівництво напірного колектора господарсько-побутової каналізації м.Андрушівка»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять четверта сесія

Восьмого скликання

30.09.2022

№10

Про надання згоди на прийняття об’єкта незавершеного будівництва «Будівництво напірного колектора господарсько-побутової каналізації  м. Андрушівка»

Відповідно до статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», листа департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації, з метою приведення майнових відносин щодо використання майна у відповідність до вимог чинного законодавства України, враховуючи рекомендації постійних комісій з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин та з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації на прийняття у комунальну власність Андрушівської міської ради об’єкта незвершеного будівництва «Будівництво напірного колектора господарсько-побутової каналізації м.Андрушівка».
  2. Утворити комісію з питань прийняття у комунальну власність Андрушівської міської ради об’єкта незвершеного будівництва «Будівництво напірного колектора господарсько-побутової каналізації м.Андрушівка» (додається).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригінальному файлі за посилання вище