Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №10 від 29.10.2021 р. Про надання дозволу на безоплатну передачу автомобіля ГАЗ-270520

29 Жовтень 2021

Рішення №10 від 29.10.2021 р. Про надання дозволу на безоплатну передачу автомобіля ГАЗ-270520

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тринадцята сесія

Восьмого скликання        

29.10.2021

№10  

Про надання дозволу на безоплатну передачу автомобіля ГАЗ-270520

Відповідно до ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», розглянувши листи КП «Андрушівська ЦМА №48» Андрушівської міської ради, КП Андрушівської міської ради АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на безоплатну передачу з балансу комунального підприємства «Андрушівська ЦМА №48» Андрушівської міської ради на баланс комунального підприємства Андрушівської міської ради АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ легкового автомобіля ГАЗ-270520 з реєстраційним номером 27-11 ІОВ.
  2. Керівникам та бухгалтерам установ, вказаних в пункті 1 цього рішенння передачу оформити згідно з вимогами діючого законодавства та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА