Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №10 від 26.02.2021 р. Про прийняття та передачу об’єкта незавершеного будівництва, визначення замовником виконання робіт по будівництву КП “Андрушівської міської ради “Комсервіс””

26 Лютий 2021

Рішення №10 від 26.02.2021 р. Про прийняття та передачу об’єкта незавершеного будівництва, визначення замовником виконання робіт по будівництву КП “Андрушівської міської ради “Комсервіс””

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

П’ята сесія Восьмого скликання

26.02.2021 №10

Про прийняття та передачу об’єкта незавершеного будівництва, визначення замовником виконання робіт КП Андрушівської міської ради “Комсервіс”

Відповідно до статей 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації №58 від 09.02.2021 “Про передачу обсягів незавершеного будівництва”, акти прийому-передачі обладнання та документації, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти у комунальну власність Андрушівської міської ради об’єкт незавершеного будівництва “Очисних споруд каналізації у м.Андрушівка”, трансформаторної підстанції  КТПМ 100\10\0, 4 кВ та обладнання для очисних споруд  каналізації вартісттю 7832063,34 грн.
  2. Передати на баланс комунальному підприємству Андрушівської міської ради “Комсервіс” об’єкт незавершеного будівництва “Очисних споруд каналізації у м.Андрушівка”, трансформаторної підстанції КТПМ 100\10\0, 4 кВ та обладнання для очисних споруд  каналізації вартістю 7832063,34 грн.
  3. Визнати комунальне підприємство Андрушівської міської ради “Комсервіс” замовником робіт по будівництву очисних споруд каналізації у м.Андрушівка, пусконалагоджувальних робіт 1-го етапу, технічного переоснащення із заміною аварійного обладнання КНС №3 по вул. І.Франка та заміни частини напірного колектора по вул.Клубній в м.Андрушівка.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин(Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА