Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №10 від 26.01.2024 р. Про надання дозволу на розроблення детального плану території забудови земельної ділянки

26 Січень 2024

Рішення №10 від 26.01.2024 р. Про надання дозволу на розроблення детального плану території забудови земельної ділянки

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                                                                     Восьмого скликання

26.01.2024                                                                                                    №10

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території

забудови земельної ділянки

        Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.10,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст.12, 17 Закону України «Про основи містобудування», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №505 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011року №290 (зі змінами від 01.08.2019 №171) «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», розглянувши заяву Копача Сергія Петровича, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин,  міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації, а саме: детального  плану  забудови території в межах розміщення земельної ділянки м.Андрушівка, вул.Корольова, 10Б, площею – 0.1171 га (кадастровий номер 1820310100:01:009:0103), що знаходиться в приватній власності Копача Сергія Петровича з метою зміни цільового призначення з «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «Для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд».

2.Замовником на виконання детального плану території забудови земельної ділянки визнати Андрушівську міську раду.

3.Фінансування робіт по розробленню детального плану території забудови земельної ділянки та подачу оголошення в засоби масової інформації про проведення громадських слухань провести за рахунок власника забудови  земельної ділянки Копача Сергія Петровича.

4.Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату  Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету забезпечити проведення  громадського обговорення проекту детального плану території забудови земельної ділянки відповідно до вимог законодавства та подати його на затвердження до Андрушівської міської ради.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин  (Петро РУДЮК) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА