Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Розпорядження №123. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Андрушівської міської ради

29 Грудень 2020

Розпорядження №123. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Андрушівської міської ради

Оригінальний файл з текстом розпорядження: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

29.12.2020 №123-ОД

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Андрушівської міської ради

Відповідно до ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Андрушівській міській раді, затвердженого розпорядженням міського голови №122 від 28.12.2020:

 1. ОГОЛОСИТИ конкурс на заміщення вакантних посад:
  • начальника відділу економічного розвитку та інвестицій апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету,
  • начальника відділу юридичного забезпечення апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету,
  • головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту відділу організаційно-кадрового забезпечення апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету,
  • начальника відділу інформаційних технологій та інформації апарату  Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету,
  • начальника відділу культури та туризму апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету,
  • головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету,
  • провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету,
  • головного спеціаліста  відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету,
  • провідного спеціспеціаліста  відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету.
 2. Встановити вимоги до кандидатів на заміщення вищезазначених вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Андрушівської міської ради (додаток 1).
 3. Повідомлення про оголошення конкурсу розмістити на офіційному веб-сайті Андрушівської міської ради та інформаційному стенді Андрушівської міської ради (додаток 2).
 4. Конкурсній комісії забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вищезазначених вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня публікації на офіційному веб-сайті Андрушівської міської ради повідомлення про оголошення конкурсу.
 5. Контроль за виконання розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Андрушівської міської ради Михайловського С.А..

Міський  голова Галина Білецька                       


Додаток №1

до розпорядження міського голови №123 від 29.12.2020

ВИМОГИ

до кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Андрушівської міської ради

 1. Громадянство України.
 2. Наявність освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста.
 3. Креативність, комунікабельність.
 4. Знання чинного законодавства, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.
 5. Вільне володіння державною мовою.
 6. Володіння основними програмами роботи на комп’ютері.
 7. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років (для кандидатів на заміщення вакантних посад начальників відділів).

Керуючий справами С.А.Михайловський


Додаток №2

до розпорядження міського голови №123 від 29.12.2020

Зміст оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у апараті Андрушівської  міської ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Наказу Національного агентства України з питань державної служби  N 203-19 від 07.11.2019, Андрушівська міська рада оголошує конкурси на заміщення наступних вакантних посад:

Начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Андрушівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років,  володіння основними програмами роботи на комп’ютері, знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, державної служби, законодавства у сфері запобігання корупції, про звернення громадян, про доступ до публічної інформації, ведення діловодства у органах місцевого самоврядування, знання основ психології, економіки, фінансів; правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету, охорони праці та протипожежної безпеки, інших нормативно-правових актів з питань, що належать до його компетенції.

Начальника відділу юридичного забезпечення Андрушівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, володіння основними програмами роботи на комп’ютері, знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, державної служби, про звернення громадян, про доступ до публічної інформації, ведення діловодства у органах місцевого самоврядування, у сфері запобігання корупції, правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету, охорони праці та протипожежної безпеки, інших нормативно-правових актів з питань, що належать до його компетенції.

Начальника відділу інформаційних технологій та інформації Андрушівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років,  знання Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, запобігання корупції, доступу до публічної інформації, інформаційних відносин, ведення діловодства у органах місцевого самоврядування, у сфері запобігання корупції, правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету, охорони праці та протипожежної безпеки, інших нормативно-правових актів з питань, що належать до його компетенції. володіння основами інформаційних технологій, використання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, знання сучасних технологій з електронного урядування; уміння готувати аналітичні довідки, інформаційні матеріали.

Начальник відділу культури та туризму Андрушівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою,.стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, володіння основними програмами роботи на комп’ютері знання Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, державної служби, ведення діловодства у органах місцевого самоврядування, законодавства про запобігання корупції, правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету, охорони праці та протипожежної безпеки, інших нормативно-правових актів з питань, що належать до його компетенції.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Андрушівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, знання конституції України; законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”“Про службу в органах місцевого самоврядування”“Про державну службу”“Про запобігання корупції”, інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, освітнього процесу, реалізації визначених повноважень; указів і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету, охорони праці та протипожежної безпеки, основних програм роботи на комп’ютері.

Провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Андрушівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, знання конституції України; законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”“Про службу в органах місцевого самоврядування”“Про державну службу”“Про запобігання корупції”, інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, освітнього процесу, реалізації визначених повноважень; указів і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету, охорони праці та протипожежної безпеки, основних програм роботи на комп’ютері.

Головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту відділу організаційно-кадрового забезпечення апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, знання конституції України; законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”“Про службу в органах місцевого самоврядування”“Про державну службу”“Про запобігання корупції”, інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, мобілізаційної роботи та цивільного захисту, указів і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету, охорони праці та протипожежної безпеки, основних програм роботи на комп’ютері.

Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Андрушівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, знання конституції України; законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”“Про службу в органах місцевого самоврядування”“Про державну службу”“Про запобігання корупції”, інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; указів і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету, охорони праці та протипожежної безпеки, основних програм роботи на комп’ютері.

Провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Андрушівської міської ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, знання законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”“Про службу в органах місцевого самоврядування”“Про запобігання корупції”, інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, правил внутрішнього трудового розпорядку, ділового етикету,  охорони праці та протипожежної безпеки, основних програми роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Детальнішу інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за адресою:Андрушівська міська рада, площа Т.Г.Шевченка,1, м.Андрушівка, Житомирська область, тел.04136 -2-20-97, 04136 2-27-56.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів, починаючи з дня публікації оголошення на сайті.

Керуючий справами С.А.Михайловський