Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.
Рішення №56 від 30.09.2022 р. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян від енергетичного колапсу
30Вересень2022
Рішення №56 від 30.09.2022 р. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян від енергетичного колапсу
Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст