Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Останні новини

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

14.03.2025

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(iдентифiкатор плану закупiвлi UA-P-2025-03-14-010278-a)

1. Назва предмета закупівлі«Бензопили STIHL, Бензокоси STIHL, або еквіваленти», ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні  чи моторизовані, Кількість: Мотокоса STIHL FS 250, або еквівалент-10шт., Кущоріз STIHL FS 350, або еквівалент-2шт., Бензопила STIHL MS 180, або еквівалент  – 3 шт., Бензопила STIHL MS 361, або еквівалент-2шт. к.
2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліЗакупівля здійснюється з метою покращення благоустрою міста відповідно до «Програми соціального і економічного  розвитку Андрушівської міської ради на 2025 рік», затвердженої  рішенням  №2  від 20.12.2024р. п’ятдесят третьої сесії восьмого скликання Андрушівської міської ради («Програма розвитку житлово-комунального  господарства та благоустрою населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади на 2025 рік»). Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.
3. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначенняРозрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі було сформовано на основі моніторингу цін (пропозицій) предмета закупівлі в інтернет мережі(бралась  середня ціна (пропозиція) на аналогічний товар в інтернет мережі).         Отже, очікувана вартість предмета закупівлі «Бензопили STIHL, Бензокоси STIHL, або еквіваленти», ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні  чи моторизовані в зазначеній кількості становить: 276700,00 грн. (двісті сімдесят шість тисяч сімсот гривень 00 копійок), в тч ПДВ 46116,67 грн.. Згідно із запланованими видатками КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА АНДРУШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «КОМСЕРВІС» на 2025 рік розмір бюджетного призначення становитиме 276700,00 грн. Отже, очікувана вартість предмета закупівлі «Бензопили STIHL, Бензокоси STIHL, або еквіваленти», ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні  чи моторизовані в зазначеній кількості, з доставкою транспортом постачальника до місця призначення (Житомирська область, Бердичівський район, м. Андрушівка) становить 276700,00 грн. (двісті сімдесят шість тисяч сімсот гривень 00 копійок), в тч ПДВ 46116,67 грн.

З Днем Добровольця !!!

14.03.2025

Сьогодні ми вшановуємо добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент, без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й взяли до рук зброю, щоб захистити Україну.

Вшановуємо добровольців саме 14 березня, тому що цього дня в 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях із Майдану Незалежності вирушили перші 500 добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Вони мали спільне бажання захищати Україну разом із побратимами, з якими стояли пліч-о-пліч на барикадах Революції гідності.

Навесні того ж року виникла низка інших добровольчих формувань – як поза державними структурами, так і при облдержадміністраціях, Нацгвардії, поліції. У боях 2014–2015 років російсько-української війни брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Більшість із них згодом трансформувалися у військові частини силових структур.

Наступний сплеск масового добровольчого руху відбувся наприкінці 2021 – на початку 2022 років. На тлі загрози повномасштабної війни в країні формувалися підрозділи територіальної оборони. А після широкомасштабного вторгнення люди просто заполонили військкомати. Серед тих, хто добровільно взяв у руки зброю – відомі спортсмени, зірки, науковці, люди різних професій. До українських добровольців доєдналися й іноземні добровольці, які відгукнулись на заклик спільної боротьби за мир і демократію в Європі та всьому світі.

І 2014-й, і 2022-й рік показали, що воїни доброї волі в Україні – непоодинокі. Добровольчий рух – один з феноменів українського суспільства. Шана і памʼять – це найменше, чим можемо їм віддячити!

Український інститут національної пам’яті

Вітаємо працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

14.03.2025

Щорічно в третю неділю березня своє професійне свято відзначають невтомні трудівники нашої громади та всієї України – працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Їхніми турботливими руками подається вода та тепло в наші домівки, створюється комфорт та затишок у громаді, підтримується чистота і порядок на вулицях.

Напередодні свята представників сфери привітала міський голова Галина БІЛЕЦЬКА.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків, плідну працю, значний особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства, покращення якості надання послуг були відзначені Подякою Андрушівської міської ради та цінними подарунками:

– СОЛОПІЙ Людмила Зігмундівна, головний бухгалтер КП «КОМСЕРВІС»;

– ПАШИНСЬКА Тетяна Володимирівна, інспектор КП «КОМСЕРВІС»;

– ЧУЙКО Олександр Петрович, механік автогаража КП «КОМСЕРВІС»;

– СЕМЕНЮК Віктор Володимирович, майстер каналізаційного господарства     КП «КОМСЕРВІС»;

– СОЛОПІЙ Володимир Юрійович, водій сміттєвоза КП «КОМСЕРВІС».

Які безоплатні обстеження можна пройти у сімейного лікаря?

14.03.2025

Сімейний лікар — це ваш головний медичний помічник. Він допоможе контролювати здоров’я, вчасно виявити захворювання та запобігти серйозним проблемам.

Підписавши декларацію з лікарем, ви отримуєте право на безоплатні медичні послуги.

Які послуги у сімейного лікаря безоплатні?

Ваш сімейний лікар може:

  • Проводити медичні огляди.
  • Призначати аналізи та діагностику: загальний аналіз крові, аналіз крові на рівень холестерину, глюкози, загальний аналіз сечі, швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити В і С.
  • Проведення інструментальних обстежень: електрокардіографія, пікфлоуметрія, отоскопія, офтальмоскопія, камертональні тести, а також вимірювання гостроти зору.
  • Лікувати поширені хвороби, травми та отруєння.
  • Спостерігати за хронічними захворюваннями та коригувати лікування.
  • Надавати невідкладну допомогу.
  • Направляти до лікарів-спеціалістів за потреби.
  • Робити щеплення та інші профілактичні процедури.
  • Вести неускладнену вагітність.
  • Контролювати здоров’я дітей.
  • Призначати ліки, зокрема за програмою “Доступні ліки”.
  • Виписувати довідки.

Які обстеження вам гарантовані за віком?

Крім основних послуг, сімейний лікар направляє на безоплатні профілактичні обстеження:

  • Гіпертонія (від 40 років) — кожні 2 роки, за факторами ризику (куріння, зайва вага) — щорічно.
  • Цукровий діабет (від 45 років) — раз на рік.
  • Рак молочної залози (жінки 50–69 років) — мамографія раз на 2 роки, за факторами ризику — з 40 років.
  • Колоректальний рак (50–75 років) — обстеження раз на 2 роки, за факторами ризику — щорічно.
  • Рак простати (чоловіки 50+) — раз на 2 роки; за спадковими факторами — щорічно з 40–45 років.
  • Туберкульоз (за групами ризику) — щорічно.

Якщо лікар рекомендує пройти скринінг — не відкладайте.

Чому важливо відвідувати лікаря щороку?

Навіть якщо вас нічого не турбує, профілактичний огляд допоможе виявити приховані загрози для здоров’я.

  • Оновлюйте дані у лікаря (телефон, адресу), щоб залишатися на зв’язку.
  • Дотримуйтеся календаря щеплень: дорослі мають вакцинуватися від дифтерії та правця кожні 10 років.
  • Приділіть час собі — регулярна перевірка здоров’я може запобігти розвитку хронічних захворювань.

Ваш лікар завжди поруч, але найкращий спосіб подбати про себе — не ігнорувати профілактику!

Про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м. Андрушівка.

12.03.2025

04 березня 2025 року Андрушівська міська рада провела конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних,. підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, загальною площею 0,1470 га, кадастровий номер 1820310100:01:009:0106, місцерозташування: Житомирська область, м.Андрушівка, вул.Корольова,10-Ж.

         На розгляд комісії надійшло 2 конкурсні пропозиції: ФОП Венгловський Р. А., ФОП Лапкіна Т.В.

         Комісія прийняла рішення: визнати конкурс таким, що відбувся, переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.

Звіт про результат громадських слухань з обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Павелківської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області»

12.03.2025

1. Найменування органу, який проводив обговорення:

Андрушівська міська рада

2. Зміст питання або назва проєкту, що виносилось на обговорення:

Проєкт рішення «Про ліквідацію Павелківської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області» для громадського обговорення було оприлюднено на сайті Андрушівської міської ради 06 листопада 2024 року. Письмові зауваження та пропозиції приймались на ел. пошту зазначену в повідомленні з 03.07.2024 року та під час зборів.

3. Інформація про осіб, які брали участь в обговоренні:

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ДЕМЧЕНКО,начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана РУДЮК, староста Павелківського старостинського округу Олександр ОПАНАСЮК, директор Павелківської гімназії Тетяна ПРИСЯЖНЮК, жителі села Павелки у кількості 41чоловіка. За період з 03.07.2024 року по 26 лютого 2025 року не надійшло жодного письмового звернення.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Андрушівської міської ради за результатами обговорення

За результатами опрацювання проєкту рішення «Про ліквідацію Павелківської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області» надійшли наступні зауваження та пропозиції:

Сергій ДЕМЧЕНКО, заступник голови Андрушівської міської ради, ознайомив присутніх із проєктом рішення «Про ліквідацію Павелківської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області».

Світлана РУДЮК, інформувала присутніх щодо основних аспектів оптимізації та реформування закладів загальної середньої освіти. В Україні реформують шкільну освіту. Зміни відбуватимуться двома паралельними процесами: з одного боку – оптимізацією, тобто зменшенням навчальних закладів, з іншого – переформатуванням освіти старшокласників. Одним із пріоритетних завдань, які стоять перед громадою є розвиток освіти та забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти. Відповідно до Концепції реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» для здобувачів освіти головним завданням є забезпечення якісної освіти та доступ до неї в обсягах, визначеними державними освітніми стандартами та надала інформацію щодо подальшого працевлаштування педагогічних працівників та підвезенню учнів.

Юля ШАБАЙДА, мама учениці 2 класу, цікавилась питанням підвезення дітей до іншого навчального закладу.

Іншим учасникам обговорення було надано роз’яснення на хвилюючі питання.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Після закінчення зустрічі оформлено протокол громадських слухань (обговорень). Підведено підсумки, зазначивши, що переважна більшість присутніх не проти ліквідації навчального закладу, підвезення учнів до навчальних закладів в яких вони продовжать навчання, гарантією інших прав дітей.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                Світлана РУДЮК

Звіт про результат громадських слухань з обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Мостівської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області»

12.03.2025

1. Найменування органу, який проводив обговорення:

Андрушівська міська  рада

2. Зміст питання або назва проєкту, що виносилось на обговорення:

Проєкт рішення «Про ліквідацію Мостівської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області» для громадського обговорення було оприлюднено на сайті Андрушівської міської ради 03 липня 2024 року. Письмові зауваження та пропозиції приймались на ел. пошту зазначену в повідомленні з 03.07.2024 року та під час зборів.

3. Інформація про осіб, які брали участь в обговоренні:

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ДЕМЧЕНКО,начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана РУДЮК, староста Мостівського старостинського округу Сергій ОПАНАСЮК, директор Мостівської гімназії Валентина РОКИТЕНЕЦЬ, жителі села Мостове у кількості 32 чоловік. За період з 03.07.2024 року по 26 лютого 2025 року не надійшло жодного письмового звернення.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Андрушівської міської ради за результатами обговорення

За результатами  опрацювання проєкту рішення «Про ліквідацію Мостівської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області» надійшли наступні зауваження та пропозиції:

Сергій ДЕМЧЕНКО, заступник голови Андрушівської міської ради, ознайомив присутніх із проєктом рішення «Про ліквідацію Мостівської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області». Крім того аналіз демографічної ситуації вказує на те, що в с.Мостове народжуваність дітей з кожним роком зменшується.

Світлана РУДЮК, інформувала присутніх, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2024 року № 245 з 1 вересня 2025 року не будуть фінансуватися заклади загальної середньої освіти в яких менше ніж 45 дітей. Громада отримуватиме кошти на навчання дітей, але не зможе витрачати їх на малокомплектні школи у сільській місцевості.

Дане рішення уряду має стимулювати місцеві органи самоврядування довозити дітей у більші навчальні заклади, які укомплектовані вчителями, технічно забезпечені тощо. Планується організувати підвезення дітей до закладу загальної середньої освіти, який визначать для своїх дітей батьки, присутні ознайомились з основними аспектами оптимізації та закладів загальної середньої освіти. Оптимізація мережі створить освітнє середовище сприятливе для успішного навчання, за якого учні зможуть здобувати якісну освіту у комфортному просторі.

Присутніх на громадському обговоренні жителів села цікавили питання подальшого навчання учнів.

Валентина СЕМЕНЯКА, мати семикласниці, запитала про можливість дитини навчатися в смт.Попільня.

Іншим учасникам обговорення було надано роз’яснення на хвилюючі питання.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Після закінчення зустрічі оформлено протокол громадських слухань (обговорень). Підведено підсумки, зазначивши, що переважна більшість присутніх не проти ліквідації навчального закладу, підвезення учнів до навчальних закладів в яких вони продовжать навчання, гарантією інших прав дітей.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                Світлана РУДЮК

Звіт про результат громадських слухань з обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Антопільської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області»

11.03.2025

1. Найменування органу, який проводив обговорення:

Андрушівська міська рада

2. Зміст питання або назва проєкту, що виносилось на обговорення:

Проєкт рішення «Про ліквідацію Антопільської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області» для громадського обговорення було оприлюднено на сайті Андрушівської міської ради 03 липня 2024 року. Письмові зауваження та пропозиції приймались  на електронну пошту зазначену в повідомленні з 03.07.2024 року та під час зборів.

3. Інформація про осіб, які брали участь в обговоренні:

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ДЕМЧЕНКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана РУДЮК, директор Антопільської гімназії Світлана ДРОЗД, жителі села Антопіль у кількості 20 чоловік. За період з 03.07.2024 року по 26 лютого 2025 року не надійшло жодного письмового звернення.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Андрушівської міської ради за результатами обговорення

За результатами опрацювання проєкту рішення «Про ліквідацію Антопільської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області» надійшли наступні зауваження та пропозиції:

Сергій ДЕМЧЕНКО, заступник голови Андрушівської міської ради, ознайомив присутніх із проєктом рішення «Про ліквідацію Антопільської гімназії Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області». Крім того, зазначено, що аналіз демографічної ситуації вказує на те, що в с. Антопіль  народжуваність дітей з кожним роком зменшується. Оптимізація мережі створить освітнє середовище сприятливе для успішного навчання, за якого учні зможуть здобувати якісну освіту у комфортному просторі, діти зможуть спілкуватися зі своїми однолітками. В гімназії не побудоване укриття, а без нього не можливий навчальний процес в очній формі. Три роки навчальний заклад здійснює освітню діяльність за дистанційною формою навчання через відсутність укриття.

Світлана РУДЮК, інформувала присутніх, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2024 року № 245 з 1 вересня 2025 року не будуть фінансуватися заклади загальної середньої освіти в яких менше ніж 45 дітей. Громада отримуватиме кошти на навчання дітей, але не зможе витрачати їх на малокомплектні школи у сільській місцевості. Таке рішення уряду має стимулювати місцеві органи самоврядування довозити дітей у більші навчальні заклади, які укомплектовані вчителями, технічно забезпечені тощо. Планується організувати підвезення дітей до закладу загальної середньої освіти, який визначать для своїх дітей батьки,  присутні ознайомились з основними аспектами оптимізації та реформування  закладів загальної середньої освіти.

Жанна СОКОЛІВСЬКА, голова батьківського комітету Антопільської гімназії, закцентувала увагу батьків на дистанційній формі навчання тривалий час, відсутності укриття в Антопільській гімназії, відновлення навчання за очною формою  для якісної освіти, була стурбована підвезенням дітей до інших закладів освіти. Іншим учасникам обговорення було надано роз’яснення на хвилюючі питання.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Після закінчення зустрічі оформлено протокол громадських слухань (обговорень). Підведено підсумки, зазначивши, що переважна більшість присутніх не проти ліквідації навчального закладу, підвезення учнів до навчальних закладів в яких вони продовжать навчання, гарантією інших прав дітей.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                 Світлана РУДЮК

Створення індустріального парку «АЗОРТЕХ» триває

11.03.2025

Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» у м.Андрушівка триває створення індустріального парку «АЗОРТЕХ». Ініціатором створення парку є компанія «АЗОР-ЛТД». Ця компанія прийняла рішення розвивати і використовувати територію колишнього Андрушівського цукрового заводу для створення сучасного індустріального парку з фокусом на виробництво біоетанолу.

Відповідно до розробленої концепції індустріального парку «АЗОРТЕХ» передбачається:

  • Очікувана кількість робочих місць – 524;
  • Очікуваний обсяг інвестицій в ІП – 1-3 млн.дол США на 1 га ІП;
  • Податок на доходи фізичних осіб – 24,05 млн.грн. щорічно;
  • Єдиний соціальний внесок – 29,4 млн.грн. щорічно;
  • Оренда землі – 1,4 млн.грн. щорічно.

На такі показники індустріальний парк планує вийти за період до 2030 року.

До основних цілей створення індустріального парку «АЗОРТЕХ» можна віднести:

  • розвиток виробництва біоетанолу;
  • відновлення та реорганізація території колишнього Андрушівського цукрового заводу;
  • диверсифікація виробництва;
  • стимулювання інвестиційного розвитку;
  • створення нових робочих місць;
  • розвиток науково-дослідної бази;
  • екологічна стійкість;
  • підтримка малих та середніх підприємств.

Андрушівська міська рада зацікавлена у створенню даного індустріального парку на території громади, адже створені нові робочі місця дозволять вирішити одну із найактуальніших проблем – відсутність їх у достатній кількості. Додаткові надходження податків та орендної плати за землю допоможуть реалізувати проекти у сфері освіти, медицини та у інших важливих сферах життєдіяльності громади.

 Також розраховуємо на створення позитивного іміджу громади як інноваційного промислового центру, що дозволить залучити інвесторів та налагодити міжнародне співробітництво.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій                                               Михайло ЛЯШУК

Увага! Вакансії!

11.03.2025

Андрушівська міська рада  оголошує набір на вакантні посади :

– водія легкового автомобіля

Заробітна плата – 8000 грн

До завдань та обов’язків водія відносяться наступні:

1) забезпечувати утримання службового автомобіля в справному технічному стані;

2) бути в задовільному фізичному, психічному стані під час виконання своїх посадових обов’язків;

3) здійснювати попередній огляд автотранспортного засобу перед кожним виїздом;

4) дотримуватись Правил дорожнього руху, вимог щодо експлуатації закріпленого за ним автомобіля.

– сторожа

Заробітна плата – 8000 грн.

– провідного спеціаліста відділу інформаційних технологій та інформації

Без вимог до стажу, обов’язкове  володіння державною мовою, освіта вища  не нижче ступеня бакалавра, активність, ініціативність, комунікабельність.

Заробітна плата в межах 10000 грн

Контактна особа:

Михайловський Святослав Анатолійович (097) –487 0293