Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Останні новини

Згідно графіку забір крові у Андрушівській громаді відбудеться 6 червня 2024 року

29.05.2024

Всі бажаючі долучитися пам’ятайте:

Донором може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає протипоказань, визначених МОЗ України.

Взяття крові та (або) її компонентів у донора дозволяється лише за умови, що здоров’ю донора не буде заподіяно шкоди.

Перед тим, як ви вирішите піти на донацію, радимо перевірити чи нема у вас тимчасових чи абсолютних протипоказань. У розділі Кровопедія від ДонорUA ви знайдете найповнішу інформацію про те, як готуватись до кроводач, які є протипоказання — тимчасові та абсолютні, як користуватись системою ДонорUA та іншу корисну інформацію.

Підготовка до здавання крові

За три дні до здавання крові відмовтеся від прийому анальгетиків і аспірину, а також ліків, що їх містять (ці речовини погіршують зсідання крові).

Не вживайте алкоголь за 48 годин до здавання крові. Виключіть із раціону жирну, смажену, копчену, молочну їжу, соління.

Обов’язково виспіться і з’їжте легкий сніданок (солодкий чай, дієтичне печиво, каша на воді).

Не куріть за годину до здавання крові.

Не приходьте здавати кров, якщо відчуваєте нездужання (озноб, запаморочення, головний біль, слабкість).

Під час огляду лікарем перед донацією відверто відповідайте на запитання і не приховуйте інформацію про вживання ліків, алкоголю, наркотичних речовин і перенесені захворювання.

Після здавання крові:

• відпочиньте 10–15 хвилин;

• якщо відчули запаморочення або слабкість, повідомте персонал;

• не намагайтеся одразу йти чи керувати машиною, якщо у вас паморочиться голова;

• 2–3 години не піднімайте нічого важкого рукою, з якою брали кров;

• 3–4 години не знімайте пов’язку і намагайтеся її не мочити, це вбереже вас від появи синця;

• протягом наступних 12 годин уникайте інтенсивних фізичних навантажень;

• протягом двох діб повноцінно та регулярно харчуйтеся;

• протягом двох діб уживайте збільшену кількість рідини (не менше 2 літрів на день) — соки, воду, неміцний чай (алкоголь не рекомендується);

• приходьте ще раз здати кров після рекомендованої перерви.

Інтервали між донаціями

Чоловіки можуть здавати кров не більше 5 разів на рік, жінки — не більше 4 разів на рік. Після п’яти регулярних донацій рекомендовано зробити перерву не менше 3 місяців.

Готуємось до літа: як запобігти утворенню раку шкіри

29.05.2024

Сонце вже зігріває теплом, тож незабаром багато хто почне засмагати.  Але важливо пам’ятати, що сонце корисно в розумних межах, а тривале перебування під сонячними променями пов’язане з багатьма ризиками, зокрема, може спровокувати розвиток такого онкологічного захворювання як рак шкіри або меланоми.

У Житомирській області минулого року було виявлено 547 випадків раку шкіри, також було діагностовано 119 випадків меланоми. Усього на обліку Житомирського обласного онкодиспансеру перебуває 5652 пацієнтів з раком шкіри та 1049 – з меланомою.

Як розповів директор закладу Ігор Сабадаш, злоякісні новоутворення шкіри можуть з’являтися в усіх людей, незалежно від віку, статі, кольору шкіри та інших особливостей.

«Здорової засмаги» – не існує, ультрафіолетове проміння не лише прискорює старіння шкіри, викликаючи зморшки та пігментні плями, але й підвищує ризик раку шкіри, в тому числі меланоми. В зону ризику потрапляють переважно ті, хто зловживає сонячними ваннами. Особливо це стосується людей зі світлою шкірою, які мають велику кількість родимих плям і веснянок. Зазвичай, вони отримують опіки від впливу сонячних променів, що зумовлює розвиток онкозахворювання», – розповів Ігор Сабадаш.

Тож влітку дуже важливий захист від сонця, адже це головна профілактика раку шкіри. Аби зменшити ризики онкозахворювання, варто, перш за все, захищати шкіру від ультрафіолетового випромінювання – одягати захисне вбрання (головні убори, сонячні окуляри тощо); застосовувати сонцезахисні креми; засмагати до 11 та після 16 години, і не більше трьох годин за один раз.

Виконуючи такі поради, можна значно знизити свій ризик захворіти на таке серйозне захворювання як рак шкіри. Але у випадку, якщо побачили будь-які патологічні зміни на шкіри, то необхідно обов’язково звертатись до лікарів. А найголовніше – вкрай важливо проходити регулярні огляди у лікаря-хірурга!

Нагадаємо, що у Житомирському обласному онкологічному диспансері для діагностування новоутворень шкіри закуплено сучасний дерматоскоп, який дає змогу розпізнати онкологічні захворювання шкіри на самих ранніх стадіях та провести успішне лікування.

Записатись на огляд до лікаря-онколога можна зателефонувавши з 08-30 до 16-00 до реєстратури закладу за номерами телефонів: +38 (0412) 43-42-09, +38 (068) 98-77-834, +38 (098) 319-36-43.

Бережіть своє здоров’я!

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ

29.05.2024

Житомирська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» (Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»), код ЄДРПОУ 45204957, юр. адреса: 10002, м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, буд. 35 має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для Попільнянської дільниці, проммайданчик №1 (Житомирська обл., Житомирський р-н, смт Попільня, вул. Каштанова, 102) , Попільнянської дільниці, проммайданчик №2 (Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Корнин, вул. Королівська, 3), Андрушівської дільниці (Житомирська обл., Бердичівський р-н, м. Андрушівка, вул. Лисенка, 12), Брусилівської дільниці (Житомирська обл., Житомирський р-н, смт Брусилів, вул. Захисників України, 66), Ружинської дільниці (Житомирська обл., Бердичівський р-н, смт Ружин, вул. Київська, 74) Попільнянського УЕГГ та Бердичівської дільниці ( Житомирська обл., Бердичівський р-н, м. Бердичів, вул. Житомирська , 89А), Чуднівської дільниці (Житомирська обл., Житомирський р-н, вул. Робітнича, 48Б), Любарської дільниці (Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Старий Любар, вул. Перемоги, 1) Бердичівського УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України». Контактний номер телефону: 0983639199, електронна пошта: o.zavadska@grmu.com.ua    

Мета: отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для існуючих об’єктів, що надає право експлуатувати об’єкт, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

Попільнянська дільниця проммайданчик №1, Попільнянська дільниця проммайданчик №2, Андрушівська, Брусилівська, Ружинська дільниці Попільнянського УЕГГ та Бердичівська, Чуднівська, Любарська дільниці Бердичівського УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі Україіни» діючі дільниці, діяльність яких не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

Діяльність полягає у розподіленні та постачанні газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи. Для здійснення безперебійного технологічного процесу на дільницях встановлено генератори. Джерелами утворення забруднюючих речовин є: котлоагрегати, допоміжна техніка, генератори.

Під час роботи технологічного устаткування на дільницях до атмосферного повітря викидаються:

Попільнянська дільниця проммайданчик №1: заліза та його сполук ( у перерахунку на залізо) – 0,0005 т/рік; ртуті та її сполук (у перерахунку на ртуть) – 0,0000006 т/рік; мангану та його сполук (у перерахунку на манган) – 0,00005 т/рік; речовин у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,03 т/рік; сажи – 0,006 т/рік; оксидів азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 0,7 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) –  0,0007 т/рік; діоксиду сірки – 0,008 т/рік; оксиду вуглецю – 0,11 т/рік; діоксиду вуглецю – 300 т/рік; НМЛОС – 0,008 т/рік; метану – 0,01 т/рік; фтору та його сполук (у перерахунку на фтор) – 0,00007 т/рік; фтористого водню – 0,000001 т/рік.

Попільнянська дільниця проммайданчик №2: ртуті та її сполук (у перерахунку на ртуть) – 0,0000002 т/рік; оксидів азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 0,3 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) –  0,0004 т/рік; діоксиду сірки – 0,0002 т/рік; оксиду вуглецю – 0,09 т/рік; діоксиду вуглецю – 100 т/рік; метану – 0,7 т/рік.

Андрушівська дільниця: діоксиду титану – 0,00001 т/рік; заліза та його сполук (перерахунку на залізо) – 0,0008 т/рік; ртуті та її сполук (у перерахунку на ртуть) – 0,000002 т/рік; мангану та його сполук (у перерахунку на манган) – 0,00008 т/рік; речовин у вигляді суспендованих твердих частинок не диференційованих за складом – 0,0003 т/рік; оксидів азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 0,7 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) – 0,001 т/рік; сірки діоксиду – 0,0005 т/рік; оксиду вуглецю – 0,09 т/рік; діоксиду вуглецю – 150 т/рік; НМЛОС – 0,002 т/рік; метану – 0,0096 т/рік.

Брусилівська дільниця: ртуті та її сполук (у перерахунку на ртуть) – 0,0000007 т/рік; оксидів азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 0,5 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) –  0,001 т/рік; діоксиду сірки – 0,003 т/рік; оксиду вуглецю – 0,1 т/рік; діоксиду вуглецю – 150 т/рік; НМЛОС – 0,065 т/рік; метану – 0,008 т/рік.

Ружинська дільниця: заліза та його сполук ( у перерахунку на залізо) – 0,005 т/рік; ртуті та її сполук (у перерахунку на ртуть) – 0,0000009 т/рік; мангану та його сполук (у перерахунку на манган) – 0,0001 т/рік; оксидів азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 0,8 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) –  0,0008 т/рік; діоксиду сірки – 0,0008 т/рік; оксиду вуглецю – 0,1 т/рік; діоксиду вуглецю – 250 т/рік; НМЛОС – 0,006 т/рік; метану – 1 т/рік

Бердичівська дільниця: алюмінію металевого – 0,0000006 т/рік; залізо та його сполук ( у перерахунку на залізо) – 0,0006 т/рік; ртуті та її сполук (у перерахунку на ртуть) – 0,0000006 т/рік; свинцю та його сполук (у перерахунку на свинець) – 0,00000008 т/рік; мангану та його сполук (у перерахунку на манган) – 0,00005 т/рік; олова та його сполук (у перерахунку на олово) – 0,00000008т/рік; речовин у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,1 т/рік; сажи – 0,007 т/рік; оксидів азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 0,9 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) –  0,0005 т/рік; діоксиду сірки – 0,0008 т/рік; сульфатна кислота ( H2SO4) – 0,00001 т/рік; оксиду вуглецю – 0,09 т/рік; діоксиду вуглецю – 350 т/рік; НМЛОС – 0,009 т/рік; акролеїн – 0,0000008 т/рік; етилацетат – 0,0008 т/рік; метану – 3,5 т/рік; фтористого водню – 0,000009 т/рік.

Чуднівська дільниця: залізо та його сполук ( у перерахунку на залізо) – 0,0003 т/рік; ртуті та її сполук (у перерахунку на ртуть) – 0,0000009 т/рік; мангану та його сполук (у перерахунку на манган) – 0,00005 т/рік; речовин у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,1 т/рік; сажи – 0,008 т/рік; оксидів азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 0,75 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) –  0,0009 т/рік; діоксиду сірки – 0,005 т/рік; оксиду вуглецю – 0,1 т/рік; діоксиду вуглецю – 150 т/рік; НМЛОС – 0,01 т/рік; акролеїн – 0,0000001 т/рік; метану – 1,5 т/рік.

Любарська дільниця: залізо та його сполук ( у перерахунку на залізо) – 0,0001 т/рік; ртуті та її сполук (у перерахунку на ртуть) – 0,0000001 т/рік; мангану та його сполук (у перерахунку на манган) – 0,00001 т/рік; оксидів азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NО2]) – 0,8 т/рік; азоту (1) оксид (N2O) –  0,0008 т/рік; діоксиду сірки – 0,001 т/рік; оксиду вуглецю – 0,06 т/рік; діоксиду вуглецю – 100 т/рік; НМЛОС – 0,01 т/рік; метану – 0,007 т/рік.

За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкти відносяться до третьої групи, що не має виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування та не ставиться на Державний облік. Обсяги викидів забруднюючих речовин відповідають вимогам санітарного законодавства, заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферу та заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розробляються. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів в атмосферне повітря розроблені відповідно до діючого законодавства.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди можуть надсилатися протягом 30 календарних днів з дня публікації до: Житомирської обласної державної адміністрації: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, (0412) 470857; до Департаменту екології та природних ресурсів Житомирської ОДА: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Театральна 17/20, (0412) 472536.

Засідання постійної комісій

28.05.2024

28 травня 2024 р., у рамках підготовки до сорок шостої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання, відбулося засідання постійної комісій з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

На порядку денному – низка питань, яка стосувалася життєдіяльності громади.

У роботі комісії взяли участь міський голова Галина Білецька, депутати, начальники структурних підрозділів міської ради, керівники підприємств та установ громади.

Члени комісії розглянули всі питання, які стосувалися їх компетенції та рекомендували до розгляду на пленарному засіданні сесії, яке відбудеться 30 травня 2024 року.

Позачергове засідання виконавчого комітету

24.05.2024

24 травня 2024 р. під головуванням міського голови Галини Білецької відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради.

На засідання прибуло 30 членів виконкому. Вони розглянули усі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті АМР.

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо розроблення проекту містобудівної документації по вул. Корольова, 10 Б в м. Андрушівка Житомирської області

24.05.2024

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  земельної ділянки (кадастровий номер 1820310100:01:009:0104) загальною площею 0.6296 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Корольова, 10 Б в м. Андрушівка Житомирської області

        «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 1820310100:01:009:0104) загальною площею 0.6296 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Корольова, 10 Б в м. Андрушівка Житомирської області» (далі-ДПТ) розроблений  на підставі рішення 36 сесії восьмого скликання Андрушівської міської ради від 28.09.2023 року №7 «Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки».

          Замовник: Андрушівська міська рада.

          Розробник: Фізична особа-підприємець Мойсієнко Галина Василівна.

          З матеріалами ДПТ можна ознайомитись на офіційному сайті  Андрушівської міської ради   https://andrushivka.info/ та у відділі комунальної власності, містобудування та архітектури Андрушівської міської ради за адресою;   м. Андрушівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1 упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває з  24 травня 2024 року по  24 червня 2024 року

        Письмові пропозиції (зауваження)   подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення  до  відділу комунальної власності, містобудування та архітектури   Андрушівської міської ради  за вищевказаною адресою  та на електронну адресу:   andrushivka.mayno@gmail.com  

Відповідальною посадовою особою  Андрушівської міської  ради за організацію розгляду пропозицій є начальник відділу комунальної власності. містобудування та архітектури Хорова Надія Володимирівна. Телефон для довідок: (04136)94904.

Єднаємося в пам’яті: День Героїв України

23.05.2024

23 травня українці відзначають День Героїв –  щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників та захисниць нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття. Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю.

Тож сьогодні, міський голова Галина БІЛЕЦЬКА, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради та працівники комунальних установ міста поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника Захисникам та Захисницям України та до портретів полеглих Героїв в знак щирої шани і подяки за їх героїчний подвиг.

Низький Уклін та вічна пам’ять Героям!

День Героїв

23.05.2024

Щорічне свято День Героїв було запроваджене на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині. День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незламності Української нації.

Ми даруємо вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Проте День Героїв – це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але і подякувати живим Героям, тим, хто вижив, вистояв і продовжує боронити нашу Батьківщину. 

Кожен українець – із покоління до покоління має передати дітям пам’ять про Героїв на генетичному рівні, бо пам’ять, вдячність і національна гідність є великою силою нашого народу.

У цей день бажаємо кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, запанували мир і злагода.

Вклоняємося Героям, які не повернулися з поля бою, дякуємо живим Героям, хто сьогодні безстрашно продовжує боротись із загарбником.

Слава Україні!

Слава нашим Героям!

З повагою

міський голова         Галина БІЛЕЦЬКА

Книга – знаряддя освіти

20.05.2024

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 22 березня 2024 року № 381 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних)  для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2024 році з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) (7 та 11 класи)»  закладами загальної середньої освіти Андрушівської міської ради здійснено вибір навчальних посібників для здобувачів освіти 11 класу на 2024-2025 навчальний рік.

Згідно графіку забір крові у Андрушівській громаді відбудеться 6 червня 2024 року

20.05.2024

Донором може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає протипоказань, визначених МОЗ України.
Взяття крові та (або) її компонентів у донора дозволяється лише за умови, що здоров’ю донора не буде заподіяно шкоди.
Перед тим, як ви вирішите піти на донацію, радимо перевірити чи нема у вас тимчасових чи абсолютних протипоказань. У розділі Кровопедія від ДонорUA ви знайдете найповнішу інформацію про те, як готуватись до кроводач, які є протипоказання — тимчасові та абсолютні, як користуватись системою ДонорUA та іншу корисну інформацію.

Підготовка до здавання крові
За три дні до здавання крові відмовтеся від прийому анальгетиків і аспірину, а також ліків, що їх містять (ці речовини погіршують зсідання крові).
Не вживайте алкоголь за 48 годин до здавання крові. Виключіть із раціону жирну, смажену, копчену, молочну їжу, соління.
Обов’язково виспіться і з’їжте легкий сніданок (солодкий чай, дієтичне печиво, каша на воді).

Не куріть за годину до здавання крові.
Не приходьте здавати кров, якщо відчуваєте нездужання (озноб, запаморочення, головний біль, слабкість).
Під час огляду лікарем перед донацією відверто відповідайте на запитання і не приховуйте інформацію про вживання ліків, алкоголю, наркотичних речовин і перенесені захворювання.

Після здавання крові:
• відпочиньте 10–15 хвилин;
• якщо відчули запаморочення або слабкість, повідомте персонал;
• не намагайтеся одразу йти чи керувати машиною, якщо у вас паморочиться голова;
• 2–3 години не піднімайте нічого важкого рукою, з якою брали кров;
• 3–4 години не знімайте пов’язку і намагайтеся її не мочити, це вбереже вас від появи синця;
• протягом наступних 12 годин уникайте інтенсивних фізичних навантажень;
• протягом двох діб повноцінно та регулярно харчуйтеся;
• протягом двох діб уживайте збільшену кількість рідини (не менше 2 літрів на день) — соки, воду, неміцний чай (алкоголь не рекомендується);
• приходьте ще раз здати кров після рекомендованої перерви.

Інтервали між донаціями
Чоловіки можуть здавати кров не більше 5 разів на рік, жінки — не більше 4 разів на рік. Після п’яти регулярних донацій рекомендовано зробити перерву не менше 3 місяців.

Шановні працівники банківських установ, щиро вітаємо Вас із професійним святом!

20.05.2024

Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Банківський сектор динамічно працює виключно в інтересах економіки держави й є невід’ємною її частиною.

У цей святковий день висловлюємо впевненість у тому, що ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця сприятимуть підвищенню добробуту українського народу.

Після 24 лютого 2022 р. слова «тримати фінансову оборону» перетворились із загальної метафори  на особливий приклад героїчної і високо патріотичної місії, просякнутий досвідом воєнних реалій: постійним стресом, безліччю непередбачуваних ситуацій, невизначеністю.  І ми вдячні всім вам за перемогу відповідальності над страхом, за віру в Україну та віддану роботу задля її перемоги! Завдяки вам наша фінансова система всі ці роки війни працює стабільно та безперервно.

Ефективна робота банків сьогодні – це величезна праця, знання, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів. Усі вони заслуговують щирих слів подяки й найкращих побажань.

Відзначення Дня банківських працівників є підтвердженням вагомості вашого вкладу в економіку всього суспільства.

Нехай ваш професіоналізм, надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, відкритість усьому новому будуть фундаментом вашого процвітання й успіху.

Вітаючи всіх працівників банківської системи з професійним святом, бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння, злагоди та якнайшвидшої Перемоги!

Міський голова                                     Галина БІЛЕЦЬКА

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій

19.05.2024

Шановна громадо!

Сьогодні, 19 травня 2024 р., ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

Мільйони працьовитих, талановитих громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», було страчено або приречено на тортури і голодну смерть на засланні.

Внаслідок масових репресій у 1927-1938 роки людські втрати в країні, за різними даними, становили щонайменше 4,4 мільйони осіб. А прямі й опосередковані демографічні втрати України від сталінського терору та війн у той період можуть сягати 45 млн. осіб.

Це був страшний геноцид української нації. Але попри величезні втрати наш народ вистояв і спромігся вирватися з лап репресивної машини.

Нині ж спільно стоїмо на сторожі нашої незалежності. Молимося за українців, які пожертвували своїм життям у боротьбі з людожерським комунізмом. Вклоняємося мужнім Героям, які протистоять кривавому рашизму сьогодні.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою міський голова Галина Білецька