Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Останні новини

До уваги жителів та гостів Андрушівської міської територіальної громади!

23.03.2023

25 березня 2023 року з 8 години в місті Андрушівка розпочинає роботу ринок по вул. Корольова, 10, поруч з магазином «Будівельний двір».
Основна мета роботи ринку – відсутність стихійної торгівлі на прилеглих до ринку територіях. За дотриманням останньої стежитиме комунальне підприємство «КОМСЕРВІС».

Не пали суху рослинність! Збережи довкілля!

22.03.2023

Сьогодні хочемо привернути увагу громадськості до такої проблеми як палії трави. На жаль, навіть війна в країні не зупиняє окремих громадян і досі використовувати цей варварський метод господарювання.

Статистика свідчить про різке збільшення загорянь на відкритій території. Окрім того, що це шкодить природі, може призвести до підпалів житлових та не житлових будівель, шкідливо впливає на здоров’ю самих паліїв та оточуючих, це ще й додаткове навантаження на наші підрозділи ДСНС. У той час, коли рятувальники ліквідовують наслідки російської агресії, вони витрачають ще й свій ресурс на гасіння чагарників, трави тощо. 19 березня працівники ДСНС гасили підпалену суху рослинність в околицях с.Лісівка. 21 березня боролися з масштабним підпалом трави в районі спиртзаводу (залізничний міст).

Наша відповідь на такі дії громадян буде категоричною. В межах чинного законодавства , за випалювання сухостою передбачено адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність. Адже паління трави у воєнний час прирівнюється до диверсії.

Будьте свідомими! Не шкодьте довкіллю і своєму гаманцю!

Шановні працівники житлово-комунального господарства!

19.03.2023

Сьогодні Ваше професійне свято – День працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення!

Ваша щоденна робота – турбота про комфорт населення, забезпечення життєдіяльності міста та сіл громади, надання різних послуг. Ви  ремонтуєте, вивозите, очищуєте і робите світ навколо себе і всіх нас кращим. У будь-яких умовах  Ви забезпечуєте наші оселі теплом, водою та іншими комунальними послугами, підтримуєте безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури  Прийміть слова вдячності за Вашу нелегку працю, за професіоналізм і самовіддачу!

Бажаємо Вам успіхів у добрих починаннях, витримки, здоров’я. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою міський голова                            Галина БІЛЕЦЬКА

Засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради

17.03.2023

Сьогодні, 17.03.2023 року, відбулося  засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради. В засіданні взяли участь 29 членів виконкому. Було розглянуто 24 питання порядку  денного :

 1. Про наведення належного санітарного стану і благоустрою територій населених пунктів громади.
 2. Про план роботи виконавчого комітету на II квартал 2023 року.
 3. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.
 4. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
 5. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
 6. Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування.
 7. Про оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, визначення та затвердження об’єкту конкурсу.
 8. Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків.
 9. Про впорядкування адреси об’єкта нерухомого майна.
 10. Про присвоєння номера об’єкту нерухомого майна.
 11. Про зміну реквізиту адреси “номер об’єкта” нерухомого майна.
 12. Про щорічний моніторинг доходів наймачів соціального житла і членів  їх сімей.
 13. Про надання житлової площі в соціальному гуртожитку та видачу ордера.
 14. Про зняття з соціального квартирного обліку.
 15. Про взяття на соціальний квартирний облік.
 16. Про взяття на квартирний облік.
 17. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
 18. Про виведення із дитячого будинку сімейного типу  Мельничука С.В. та Мельничук О.М. дітей, позбавлених батьківського піклування та переведення дитячого будинку сімейного типу у статус прийомної сім’ї.
 19. Про подання щодо недоцільності призначення гр. (П. і П.) опікуном.
 20. Про подання щодо недоцільності призначення гр. (П. і П.) опікуном.
 21. Про подання щодо доцільності призначення гр. (П. і П.) опікуном.
 22. Про визначення відповідального структурного підрозділу за ведення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.
 23. Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 22 жовтня  2021р. № 260 “Про затвердження Положення про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту”.
 24. Про надання одноразової допомоги

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення виконавчого комітету міської ради, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Андрушівської міської ради.

Про наведення належного санітарного стану та благоустрою територій  населених пунктів громади

17.03.2023

Дороги, тротуари, сквери, парки, місця для відпочинку, дизайн населених пунктів, санітарно-гігієнічні норми – все це потребує вдосконалення.

За для поліпшення благоустрою, санітарного стану та чистоти об’єктів інфраструктури Андрушівської міської території громади, прийнято розпорядження міського голови  від 13.03.2023 року № 44-ОД «Про наведення належного санітарного стану та благоустрою територій  населених пунктів громади», а також рішення виконавчого комітету міської ради «Про наведення належного санітарного стану та благоустрою території населених пунктів громади».

Так, у період з 17.03.2023 по 17.05.2023 триватимуть заходи по прибиранню, озелененню та благоустрою Андрушівської міської територіальної громади. До їх виконання залучатимуться підприємства, установи та організації, фізичних осіб підприємців, а також жителів громади.

Враховуючи вище вказане, рекомендуємо жителям громади проявити справжню свідомість, патріотизм та прибрати з тротуарів та узбіч вуличних доріг наявні поряд з власними парканами пісок, щебінь, дрова, дошки, гілля зрізаних дерев та інші матеріали, що можуть безпроблемно розміститися на власних подвір’ях.

Звертаємо увагу найбільших підприємств міста – Коростишівський спиртовий комбінат (колишній Андрушівський спиртовий завод), Андрушівський завод органічних рідини (АЗОР), Козятинська дирекція Південно-Західної залізниці Укрзалізниця, в тому числі й залізнична станція «Андрушівка» про неухильне проведення у нормальний естетичний та санітарний стан своє території, залізничних колій та тротуарів, узбіч доріг від сміття та чагарників, що роками накопичуються.

День працівників ЖКГ

17.03.2023

Важко уявити сьогодні життя міст і сіл без роботи комунальних служб. Кожної третьої неділі березня традиційно відзначають своє професійне свято працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З нагоди свята міський голова Галина БІЛЕЦЬКА та заступник міського голови Володимир ГОРКУН привітали співробітників КП «Комсервіс» з професійним святом. В своєму виступі міський голова  відзначила: «Ваша робота стосується кожного мешканця, адже вдень і вночі, іноді навіть без вихідних, у складних погодних умовах, вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення території нашої громади. Завдяки Вам стає більш комфортно на наших вулицях і в наших оселях».

Олександр Фесюк, директор КП «Комсервіс», також привітав співробітників підприємства з професійним святом та подякував за щоденну невтомну працю і вірність обов’язку.

За вагомий особистий внесок у розвиток галузі, високу професійну майстерність, добросовісне ставлення до обраної справи – подяками від Андрушівської міської ради та дирекції КП «Комсервіс» були нагороджені кращі працівники підприємства.

Інфографіка АМУ про шкоду закону 5655 для громад

17.03.2023

Мери одностайні та категорично проти законопроєкту 5655.

В Асоціації міст України, членами якої є 44 громади Житомирщини, виступають категорично проти законопроєкту №5655 про зміну системи містобудування. Члени Правління АМУ абсолютно одностайні та категорично проти ухвалення цього законопроєкту. Від нашої області таке звернення підписали члени правління АМУ – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук. З проханням ветувати даний законопроект першими на Житомирщині відповідні рішення ухвалили у Райгородоцькій сільській раді, Коростишівській та Коростенській міській радах, Андрушівській міській раді.

В АМУ наголошують, що не можна допустити ухвалення цього документу в тій редакції, яка існує зараз, та називають низку причин:

 • порушуються права власників земельних ділянок;
 • легалізується незаконне будівництво;
 • бізнес контролюватиме інший бізнес
 • стимулюється масове самочинне будівництво;
 • знищується ідея електронних послуг та обліку;
 • громадськість позбавляється контролю та впливу;
 • обмежуються права місцевого самоврядування.

«Містобудування – це основа розвитку будь-якої громади, а цим проєктом ця основа знищується», – зазначив О.Слобожан та додав, що законопроєкт 5655 порушує сім статей Конституції України, саме тому, вперше в історії, проти законопроєкту спільно виступили органи місцевого самоврядування, представники громадських організацій, ЗМІ, експерти, архітектори, проєктанти та громадськість.

Асоціація міст України підготувала інфографіку, де роз’яснила основні небезпеки ухвалення підписання законопроекту Президентом.

Прес-служба Житомирського РВ АМУ

ВАКЦИНАЦІЇ  ДОПОМАГАТИМЕ  АВТОБУС

15.03.2023

Вже зовсім скоро у  різні села та селища об’єднаних територіальних громад  Житомирської області приїздитимуть мобільні  бригади з вакцинації – аби проводити на місцях щеплення населення від інфекційних захворювань.  Доставка цих бригад за призначенням покращиться завдяки спеціальному автобусу, отриманому Державною установою  «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  від Міністерства охорони здоров’я.  Його було передано представництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Загалом в рамках цього проекту Україна отримала  таких комфортабельних  сучасних  59 автобусів.  Вони перевозитимуть  мобільні виїзні команди фахівців-медиків, котрі їздитимуть  для здійснення вакцинації проти інфекційних захворювань (зокрема  – COVID-19, кору та дифтерії).

 Завдяки отриманню такого транспорту робота мобільних бригад у справі вакцинації населення отримає нову якість  – і  допоможе краще обслуговувати населення в найвіддаленіших куточках Житомирської області.

Вже незабаром автобус  з командою спеціалістів почне здійснювати виїзди у об’єднані територіальні громади Житомирщини –  для  проведення щеплень серед населення.   Особливу увагу буде приділено вимушено переміщеним особам, а також вразливим категоріям: особам  похилого віку та людям з хронічними захворюваннями.

Завдяки підтримці ВООЗ у партнерстві з ЄС та USAID з квітня по грудень 2022 року послугами з виїзної імунізації  було охоплено до 400 000 людей, які проживають  у 1500-х  населених пунктів  восьми областей України.

Відділ комунікації, організаційної та  інформаційно-роз’яснювальної роботи  ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України».

Управлінський хакатон

15.03.2023

14 березня в Андрушівській міській раді відбулося проведення управлінського хакатону з питань кадрового забезпечення органів місцевого самоврядування.

Учасниками заходу були працівники Андрушівської міської ради та Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, керівництво та викладачі Поліського національного університету.

Особистий виїзний прийом публічних службовців з питань проходження служби провів т.в.о. начальник Міжрегіонального  управління Володимир БРАЖЕВСЬКИЙ,

Була надана методична допомога та проведено консультування служби управління персоналом Андрушівської міської ради головними спеціалістами Міжрегіонального  управління Валентиною СІРУК та Людмилою КРАВЧЕНКО.

В закладах освіти Андрушівської міської ради була проведена профорієнтаційна робота викладачами Поліського національного університету.

Під час проведення «круглого столу» було розглянуто питання кадрового забезпечення органів місцевого самоврядування; Віталій ДАНКЕВИЧ, декан факультету права, публічного управління та національної безпеки Поліського національного університету, д.е.н., професор, розповів про адаптація навчальної системи України до сучасних глобальних викликів; Валентина ЯКОБЧУК, завідувач кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Поліського національного університету,  розповіла про значення освіти з публічного управління у підвищені компетенцій посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Науковиця Оксана МОСІЄНКО, викладач кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Поліського національного університету, розповіла про оновлення освітніх програм відповідно до викликів часу, запитів роботодавців і ринку праці.

Дякуємо всім учасникам заходу за співпрацю!

USAID розширює програму добрив ще на 3 регіони

15.03.2023

Враховуючи велику зацікавленість фермерів з Житомирської, Вінницької та Черкаської областей в отриманні мінеральних добрив Сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%) для підживлення зернових та олійних культур, сьогодні Програма USAID АГРО відкриє у Державному аграрному реєстрі (ДАР) таку можливість.

Фермери, які бажають отримати 1 тону сульфату амонію, в тому числі для використання на ярі культури, можуть подати заявку через ДАР у розділі «Доступні програми» – «Отримання від Програми USAID АГРО 1 т мінеральних добрив для підживлення зернових та олійних культур».

Вимоги та умови програми дивіться тут: https://bit.ly/3ZJFR47 і у Державний аграрний реєстр.

Програма діятиме до завершення наявної кількості добрив і завершиться не пізніше 19 березня.

Не спалюйте суху траву та не провокуйте виникнення пожеж

14.03.2023

З настанням тепла настає пожежонебезпечний період, який триває аж до жовтня. Рівень пожеж у цей час значно зростає. Цьому сприяє невелика кількість опадів та пониження відносної вологості повітря, що призводить до інтенсивного підсихання горючих матеріалів, які здатні займатися від незначних джерел запалювання. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву тощо. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні, та існує загроза розповсюдження вогню на споруди житлового сектору та на природні ділянки, такі як степові, лісові масиви, торфовища та території сільськогосподарського призначення.

Характерною особливістю ліквідації таких пожеж є тривалість та потенційне збільшення масштабів розповсюдження горіння, необхідність зосередження значної кількості рятувальних сил, пального та спецтехніки на тривалий термін. За 2022 рік на території Бердичівського району сталася 371 пожежа, з них 177 пожеж виникли на відкритих територіях загального користування та приватних домоволодінь внаслідок загоряння сухостою, а також цілеспрямованого спалювання громадянами сухої трави та сміття, що становить 48% від загальної кількості пожеж.

Основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах залишаються: безконтрольне випалювання сухої рослинності, недотримання населенням заходів пожежної безпеки перебуваючи в лісових масивах та порушення правил пожежної безпеки під час проведення господарських робіт на присадибних ділянках.

Такі вчинки зі сторони не зовсім свідомих громадян завдають непоправної шкоди не лише навколишньому середовищу, тому що під час зазначених пожеж руйнуються цілі екосистеми, а й суспільству загалом, зокрема призводить до різноманітних захворювань та великих фінансових збитків.

З початку 2023 року сталася 31 пожежа, внаслідок пожежі загинуло 4 особи на території Ружинської селищної ради в наслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі та необережності під час куріння.

Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, сміття, адже саме з цієї причини полум’я вогню нерідко перекидається на лісові насадження і може призвести до лісових пожеж та досягнути рівня надзвичайної ситуації.

Особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки, несуть адміністративну відповідальність згідно зі ст. 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальну відповідальність згідно зі ст. 245 ККУ в разі спричинення важких наслідків.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

 • розведення багаття у лісі, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;
 • заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспорт­них засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовують для лі­согосподарської мети;
 • палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки;
 • залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я тощо;
 • заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна;
 • експлуатувати машини та інші механізми з несправною паливною та іскрогасною системою;
 • випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянка, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські підпали);
 • звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні за­лишки, побутові та горючі відходи тощо.

Шановні жителі Андрушівської громади

14.03.2023

Інформуємо Вас, що Фондом «Повернись живим» оголошено збір для Сил ТрО 333 000 000 гривень на розвідувально-ударні комплекси зі 120-мм мінометами.

Так як Сили ТрО сформовані за регіональним принципом просимо долучитися до підтримки бригад нашої області. В залежності від кількості бригад у області, фонд збирає на кожен регіон від 10,8 млн грн до 32,4 млн грн. До 60-мм та 82-мм мінометів, які вже є на озброєнні у бригад ТрО, Фонд закупить 120-мм міномети, які збільшать дальність вогневого ураження з 4 км до 7,1 км.

Кожна бригада ТрО отримає комплекс, до якого входять:

 • Міномети калібру 120-мм – 6 шт
 • Прохідні пікапи – 3 шт
 • Радіостанції Motorola – 14 шт
 • Прилади нічного бачення (ПНБ) – 9 шт
 • Квадрокоптери DJI Mavic 3 + додаткові батареї – 3 шт
 • Starlink – 3 шт
 • Планшети із ГРК «Armor» + карти пам’яті та чохли – 8 шт
 • ДБЖ (1 кВ) – 3 шт
 • Інверторні генератори (1,6 кВ) – 3 шт
 • Біноклі з сіткою та компасом – 3 шт

Докладніше про ініціативу та хід збору можна узнати на сайті Фонду за посиланням: https://savelife.in.ua/tro-333/

Вітаємо переможців

13.03.2023

10-11 березня у м. Коростень відбувся чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків 2008-2010 р.н. Та юніорів 2003-2005 р.н. Результати вихованців Андрушівської ДЮСШ:

Гальоса Роман перше місце

Шваб Ярослав перше місце

Волков Василь друге місце
Студзінський Артем четверте місце
Кравчук Владислав четверте місце
Спортсменів підготував тренер-викладач Романський Олександр Миколайович